Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česká rajčata, 30.8.2014
Já mám nejraději chuť Start F1, z těch, které jsou na obrázku mne zaujala ještě Zlatava a z těch, které nejsou na těchto obrázcích supersladké a chutné Goldkrone. To je o mé chuti.                  ... celý příspěvek >
Sušení semen rajčat a paprik, 30.8.2014
Skvělé.              Mr Big
Má cenu stříknout rajčata, mající plíseň?, 29.8.2014
Nemá to cenu. Smiřte se s tím, že všechna rajčata na nakažených rostlinách jsou na vyhození. Je mi líto.                               Mr Big
Sušení semen rajčat a paprik, 29.8.2014 Obsahuje fotku
KBX (Kellogg Breakfast) jer opravdu pěkné a chutné rajče. Jedno KBX, k tomu jedno červené španělské a mám misku dobrého salátu. Paní Kateřino počítejte prosím s pěti semeny KBX pro mne na příští... celý příspěvek >
Sušení rajčat, 29.8.2014 Obsahuje fotku
Přiznám se, že jsem letos ještě nesušil ani nebudu sušit žádná rajčata. Protože se nikdo nemá k tomu, aby odpověděl na tento dotaz, tak přidám pouze mé postřehy z minulých třech let, kdy jsem rajčata sušil. 1.Myslím si, že usušit rajčata jen na... celý příspěvek >
Česká rajčata, 25.8.2014 Obsahuje fotku
Pár obrázků českých rajčat tak jak je budu dávat do Tatiana´s TOMATO base v Kanadě.                Mr Big
Sušení semen rajčat a paprik, 25.8.2014
V cizině se běžně k dočištění používá ředěné SAVO, mám dojem, že se semena do něj namočí maximálně na 5 minut. Pokud by byl zájem, našel bych jak ředění tak dobu, po kterou se semena do tohoto roztoku namáčí.          ... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 24.8.2014
Z rostliny napadené plísní bramborovou nesklidíte nikdy žádná rajčata vhodná ke konzumaci. Stupické klidně zlikvidujte. Je jen otázkou, jestli to ještě pomůže těm rostlinám rajčat, které vypadají plísní nepostižené (možná jen zdánlivě). S tím deštěm... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 23.8.2014 Obsahuje fotku
Přidám taky nějaké fotky- pro ty co mají rádi bifleky.                                Mr Big
Záchrana rajčat, 23.8.2014
U mne z hlediska praskání teď nejhorší Black cherry a také vzpomínané Valdo. Praskají také hruškovité Radana a Perun, také Ildi a o Stupických ani nechci mluvit. Start F1 také praská, ale většinou se prasklina zacelí a neplesniví. U biftekových,... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 21.8.2014
Taky chci jít na polovinu, tak těch 120 by mně mělo stačit.                              Mr Big
Záchrana rajčat, 21.8.2014
Včera jsem zlikvidoval pět rostlin s plísní bramborovou, byla na stoncích a listech a dnes jsem chtěl udělat postřik. Celou noc pršelo a tak jsem šel na zahradu a udělal důkladnou kontrolu. Našel jsem ještě dvě napadená rajčata (keříčková). Jinak... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 20.8.2014
Dnes odpoledne jsem také našel na pár rostlinách známky plísně bramborové. Většina rostlin je ale zatím vpořádku, možná ještě funguje ten postřik Acrobatem z počátku srpna. Asi zítra některá rajčata znovu postříkám zase Acrobatem, kdyby náhodou... celý příspěvek >
Rajčata tolerantní k plísni bramborové, 19.8.2014
Letos už Philovu ani Philovitu nepěstuji. Původně (v roce 2012) jsem se snažil zjistit, jestli opravdu na té tolerantnosti opravdu něco je. Do roku 2013 jsem si přenesl klony Philovy a o toto jsem se pokusil i pro letošní rok, ale pro nedostatek... celý příspěvek >
Uschlé květy u rajčat, 18.8.2014
Při 40 °C rajče neroste a pyl není schopen opylit bliznu. Žádné hnojivo ani zálivka toto nevyřeší. Musíte počkat až se ochladí, pokud vím tak se ve Španělsku (v Almerii) pěstují rajčata přes zimu a sklízí do května. V teplých krajích se často rajčata... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika