Sklizeň 2014



Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3249) - 5.149 (?)
7.9.2014 21:19

Naději to má jen pokud všechny plody na té rostlině mají takový pruh.

                                              Mr Big

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3249) - 5.149 (?), 7.9.2014 21:19

Naději to má jen pokud všechny plody na té rostlině mají takový pruh.

                                              Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 2.8.2014 17:07

Sklidil jsem dnes první várku rajčat na sušení. Odrůdy Novinka Pridnestrovja, Caspar a Roma. Jsou pevné a krásně vybarvené, skvělé odrůdy k tomuto účelu,... a aby nebyla žízeň tak další meloun na zakousnutí.




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Dana22 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (325) - 157.25 (?), 3.8.2014 12:05

Jak se, prosím, jmenuje ten žlutý meloun a jaký je?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 3.8.2014 14:15

Odrůda se jmenuje Medovyj Šar, a je to to meloun s červenou dužinou, jen ta šlupka je žlutá. Podobná, ne-li stejná odrůda, je Podarok Solnca a Princ Albert. Je to atraktivní, velmi ranná odrůda, a toto je letos třetí sklizený kousek. Dužina je křehká a křupavá, sladkost této odrůdy však nedosahuje kvality poznějších odrůd, ale jinak je to výborná a spolehlivá odrůda. Sadím ji hlavně do skleníku nebo foliáku, v každém případě roubovaná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 9.8.2014 14:57

K další sklizni rajčat na zpracování jsem přibral pár dalších výpěstků.


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 96.18 (?), 9.8.2014 15:04

ta zelena paprika je co za odrudu?pripada mi na Fatimu, ale asi to je zahranicni odruda, že?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
m3f - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (5577) - 242.167 (?), 9.8.2014 15:17

Z hlavy nyní nevím, ale je to buď Russkij Suvenir nebo XXL. 

Mile mě překvapila odrůda Parade, kterou mám venku na záhoně. Je to typ kapie a vypadá velmi pěkně i úrodně. Trochu jinak mne překvapila i odrůda Ontara, tady jsem předpokládal že bude větší, ale ještě není všem dnům konec. Papriky si venku hodně vytrpěly než se zmátořily, nyní oplácí úrodou.

Parade
Parade
Parade
Parade
Ontara
Ontara
Ontara
Ontara
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
mičurinec - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3092) - 96.18 (?), 9.8.2014 18:14

Parade mam take, jsem vcelku spokojen, teda az na vzrustnost, ta je suverenne nejvyssi ze vsech odrud paprik ktere mam, takze diky vysce vhodnejsi do foliaku, venku rozhodne asi s oporou, ja jsem prave mile prekvapen z odrudy Fatima, jez je deklarovana jako sklenikova, mam ji i venku a je tam perfektni

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 232.120 (?), 16.8.2014 6:31

Přidávám i fotečku našich paprik.Kromě obyčejných tam jsou i letos prvně námi pěstované: Garnet, žlutá kápie Ornela, Oreny,Sonar


Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 232.120 (?), 16.8.2014 21:32
No a tohle z toho(i když to se nepatří)vyrábíme.Plátky vykrajujeme pokud možno z rovnějších ploch, dá-li se to tak vůbec říct a používáme na clebíčky, ražniči +jednotlamky a co zbývá, použijeme na kousky menší, které jsou ekvivalentem čehokoliv sladkokyselého.Nálev používáme jako na okurky.J a Olí

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika