Příspěvky uživatele - 5.149

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně, 27.9.2014
Jestli máte zájem, tak se podívejte Giant Gardening. Tam jsou ještě větší bumbrlíčci- 600 kg je ještě málo. Tam můžete bádat co je a co není fotomontáž.                          ... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 27.9.2014 Obsahuje fotku
Taky mám paprik přehršle, ale všechno je pálivé. Sladkou jsem měl jen jednu rostlinku, španělskou Najerano Rojo. Škoda, že jsem jich neměl více, tento rok by se zadařilo. Zkusím to příští rok, ale nevím, většinou se mně papriky nedaří. V pátek jsem... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 27.9.2014
Pěkný obrázek. Můžete k tomu přidat nějaký komentář o jaké odrůdy jde?                        Vladimír
Záchrana rajčat, 26.9.2014
Ivap, Váš sortiment rajčatr není tak chudý ani tak obyčejný (13 odrůd). Můžete o některých něco napsat. Zajímá mne hlavně jestli Vaše Marmande bylo chutné. Já jsem je pěstoval tři roky po sobě a vždy to bylo kyselé a o tom, že bych je použil na salát... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 26.9.2014
Někde jsem četl, že pro rajčata je nejlepší červená folie, ale nejedná se o zahřívání půdy, ale o odraz červeného světla na rostliny. Jak vypadla červená folie v tom Vašem testování? Jinak si myslím, že skleníkový efekt může nastat jen pod sklem nebo... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 26.9.2014
Ještě pár takových pěkných fotek paprik a začnu uvažovat o jejich pěstování. Ale pořád mám dojem, že letošní rok byl a stále ještě je pro papriky ideální a trochu mimořádný.                    ... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 25.9.2014
Tak jsem měl pravdu, že počasí u nás bylo úplně jinačí než v Přerově. U nás vlastně prší od 20. července a naposledy jsem zaléval před svojí dovolenou 18. července. Jinak výběr odrůd je každého věc, ale zrovna hybridy nepovažuji za nic obyčejného,... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 25.9.2014
Já nevidím žádnou příčinnou souvislost použití černé folie a praskání rajčat. Ale souvislost s deštivým počasím je jasná. Neznám nikoho kdo by v mém okolí nastýlal rajčata černou folií, ale také neznám nikoho, kdo by po prvním září měl venku na... celý příspěvek >
Dýně, 23.9.2014
a mne by zajímalo, jak ji používáte, co z ní vaříte.                               Vladimír
Záchrana posledních zelených plodů rajčat, 23.9.2014
Opravdu si nepamatuji rok, kdy bych neměl nějaká zelená rajčata v bedýnkách proložená novinami na dozrání. Možná to bylo před dvaceti?, třiceti? nebo čtyřiceti lety?. Asi to nebude jen sklerózou, že si nemohu vzpomenout. Letos nemám na dozrávání nic... celý příspěvek >
Něco o rajčatech odjinud, 23.9.2014
V měsících říjnu a listopadu probíhá na americkém webu taková zajímavá akce Mostly Mystery Swap, při které si zájemci vyměňují semena různých odrůd rajčat. Akci organizuje a všechny práce s ní spojené provádí člen Tomatoville, který se podepisuje... celý příspěvek >
Záchrana rajčat, 23.9.2014
Mirku, dovedu si živě představit, jak to u vás na zahradě asi koncem prázdnin vypadalo. Počasí u mne bylo asi obdobné a já jsem definitivně skončil ne koncem prázdnin, ale na začátku školního roku to je 1. nebo 2.září. Je opravdu těžké psát o něčem,... celý příspěvek >
Dýně, 22.9.2014
Deset stupňů celsia není žádná nízká teplota pro dýně. Rostliny zničí až teplota pod 0 °C.                      Vladimír
Záchrana rajčat, 22.9.2014
Já mám pocit, že větším problémem než plíseň bramborová je u mne praskání plodů rajčat. V momentě, kdy dojde k masivnímu popraskání rajčat, většinou již není co zachraňovat. Plíseň bramborovou je možno omezit postřiky chemickými prostředky, ale co... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 20.9.2014 Obsahuje fotku
Jaká byla u mne sezóna 2014 pokud jde o rajčata bifteková a rajčata ve tvaru srdce? Proč se vlastně dělí tato rajčata na dva? Protože rajčata ve tvaru srdce nikdy netvoří zohyzděnou část plodu v místě kde byl květ (tzv. catface) a také netrpí na... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika