Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Čištění trávních traktorů, 29.5.2011
Taky to vodou s napojenou hadicí nečistím. I kolega z práce to tak nečistí. Nemáme zatím problémy s ložisky. Soused čistí vodou - ložiska jsou slyšet, jak zapne sekačku.
Výměna oleje v zahradním traktůrku, 29.5.2011
Na celoroční provoz je plnosysntetický olej SAE 5W30 od BriggsStratton a na letní provoz do 4 stupňů C je jejich SAE30 olej. Oba oleje se mohou střídat podle sdělení, které mi k plnosyntetickému oleji napsali. Jinak v každém návodu k motoru je druh... celý příspěvek >
Výběr křovinořezu, 24.5.2011
Pod 1,8 kW výkonu bych nešel. Jedenáct let jsem sekl 1,8 kW a šlo to celkem dobře. Nyní mám stroj s výkonem 2,1 kW a je to paráda.Strunou pr. 3 mm i 80 cm vysokou trávu.
Zahradni Traktůrek, 20.5.2011
Zajímavá debata. Být konstruktérem, tak si navrhnu svůj stroj a vyrobím. Ale za 100 tisíc asi nepůjde, když jsou tak vysoké nároky. To neumí ani továrna s velkosériovou výrobou. Proto taky jeden výrobce vyrábí pro více obchodních firem. Mnozí... celý příspěvek >
Servis Mountfield, 16.5.2011
Místo 22,2 hodiny tam bylo 22,3 hodiny. Tak v servisu motor naběhal 6 minut, což zaokrouhleno je 10 minut. Spokojen?
Mulčovač Vari nebo Dakr?, 15.5.2011
Jak velkou plochu se dá zmulčovat na první převodový stupeň u F-600 za hodinu práce? A kolik cca benzínu na to spotřebuje? Máte už zkušenosti s provozem F-600 se sulkou? Děkuji za odpověď.
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 15.5.2011
Bratr jednou při koupi auta dostal v autobazaru dárek - DVD přehrávač jedné známě japonské firmy. Doma pak zjistil, že některé deklarované funkce nefungují. Šel to reklamovat do autobazaru a tam mu řekli, že je to dárek za 1 Kč, takže když je vadný,... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 14.5.2011
Za 500 Kč tvrdíte. Jen za vyčištění filtru motorové pily Husqvarna při seřizování karburátoru v záruce - 50 Kč. Výměna řetězky u pily Partner v Husqvarně servisu cca 400 Kč. Až půjdu do servisu Husqvarny, tak se schválně zeptám kolik by stála výměna... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 14.5.2011
Měsíc má cca 168 pracovních hodin. Když jsem spočetl kolik hodin má můj OM 746T odpracováno za 10 sezón, tak cca 1.300 hodin na našem pozemku a na pozemku moji babičky. Po měsíci se teda nerozpadl. A vidívám je používat i u technických služeb a... celý příspěvek >
Motor křovinořezu vibruje, točí se i na volnoběh, 14.5.2011
Nevěřte těm kecům tady od pomlouvačných dealerů jiných značek, že v servisu Mountfieldu to neumějí seřídit či opravit. Na podzim jsem tam měl svůj OM 746T na seřízení karburátoru (chudá směs a špatné startování) i s promazáním hřídele to stálo 180... celý příspěvek >
Jakou elektrickou sekačku na trávu?, 14.5.2011
Mám 6 let TD480 za 4.500 Kč elektrickou sekačku a seču s ní okolo domu cca 800 m2 i více - kam kabely dosáhnou. Motor 1600W, šířka sečení 46 cm. Náhradní nůž stojí 220 Kč. Tento týden jsem v pohodě sekl první letošní trávu. Elektřina je levnější než... celý příspěvek >
Výběr traktoru na sečení do 2000 m2, 4.5.2011
Husqvarna je předražená, nemá ložiska v kolech, ovládání "šaltrpákou" už není IN, drahé příslušenství - deflektor 2.400 Kč atd. Honda je dobrá. I na Castel Garden tu nenadávají.Mám XT200HD čtvrtým rokem.Jsem rád, že jsem nepodlehl designu... celý příspěvek >
Olejový filtr, 1.5.2011
Prodejce stroje s tímto motorem (značkový servis) mi loni nabídl náhradu orginálu - Oregon za cca 200 Kč. Na Favoritu jsem kdysi roky používal olejový filtr ze Š 1203, byl delší - nic se nedělo, jen do motoru vešlo více oleje.
Jaký olej do motoru B&S 675 Easy Start (Al-ko 520 BRV), 25.4.2011
Do motorů BriggsStratton na letní použití patří olej SAE 30 od nich. To snad tam byl návod na údržbu motoru přiložen. To budou "nadšeni"  v servisu ze stroje koupeného přes e-shop. Bratr si už svoje taky zažil.
Zahradní traktor MTD 160/92 H nebo Husqvarna CTH 126, 24.4.2011
Oba stroje jsou svou konstrukcí takovým slaboučkým provedením -pro děcka na hraní, že za pár hodin provozu se to začne kroutit, lámat, sypat.Lepší rok ještě pošetřit nebo část vzít na půjčku a koupit něco masívnějšího, pevnějšího a trvanlivějšího.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika