Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 12.2.2011
Určitě to nejsou stejné traktory s jinou kapotou. Už podle komponent. Možná motor mají BriggsStratton, ale rozdíly třeba v převodovce - HydroGear - má Husqvarna, Jonsered - lidi řeší, že po zahřátí nefungují. AMA má TuffTorq, tu má většina traktorků,... celý příspěvek >
Travní traktor Ama SG 130/92 H, 11.2.2011
Moc zkušeností s AMA nebude, když firma vznikla v roce 2007. Podle vybavení a vzhedu to vypadá na "hybrid" mezi AGS a Karsit. Jak blízko Vás je servis? Jednoválec 12 - 13 HP (když např.poveze chlapa 120 kg) nebude pro sečení nic moc.Podle... celý příspěvek >
Profi traktory, 9.2.2011
Tak co, moc praktických zkušeností s profi stroji není. "Chlapi říkali" - to je zkušenost. Na co taky domů profi stroj - jen ze snobismu, že na to mám? Kubota nic moc na 2 ha sečení. Branson taky ne, raději NIKO nebo SHIBAURA a nebo GIANNI... celý příspěvek >
Zahradni traktory, 9.2.2011
Máte pravdu. I já jsem si při sekání v létě několikrát vzpomněl na tempomat. To jediné mi na mém traktorku chybí. A chybí i kolegovi na traktorku jiné značky. Oba však mám e motory i převodovky od téže firmy. Takže spíše rozhoduje cena a blízkost... celý příspěvek >
John deere X300R, 6.2.2011
Tak to za ty peníze není stroj nic moc. Kdyby to byl jednoválec, tak snad. Mi se taky při sečení na podzim lepila vlhká tráva na sekací ustrojí uvnitř, vyhazovací tunel se mi neucpával, ale mám traktorek od jiného výrobce.
Zahradni traktory, 6.2.2011
Přesně tím jsem se při koupi travního traktorku řídil. Servis mám 2 km a přijedou si pro něj sami. To je paráda.
Oleo mac 740, 30.1.2011
Při vývoji a výrobě nového výrobku se s opravami některých částí už dnes nepočítá. Prostě šrot a recyklace. Kdo dnes např. dělá generálku motoru u auta? Při přípravě na STK mi v servisu řekli, ať jim tam nechám staré auto na protiúčet a že mi prodají... celý příspěvek >
Scheppach Biostar 2000, 29.1.2011
Bohužel je to takový "plasťák". Mám 8 let drtič SHARK z Mountfieldu. Má půlkulatý otvor pro větve. Je celý kovový a nahoře má kovový rám. Motor asi 2 kW. Je to český výrobek - Vares. Podle konstrukce - těžký, masívní, nezničitelný.
Krovinořez / vyžínac 25cm3, 27.1.2011
Je to takové "prdítko" na dosekávání nepřístupných míst na zahradě. To není křovinořez.
Profi traktory, 25.1.2011
Jsou to stroje v cenové relaci nového automobilu. Pro běžně pracujícího ve mzdě, který se jejich používáním neživí je pořízení tohoto stroje neekonomické. Takže zkušenosti s těmito značkami budou mít lidé pracující s nimi ve firmách. Takoví ale... celý příspěvek >
Ostřička řetězu nebo pilník, 21.1.2011
Koupil jsem přípravek na broušení řetězů Oregon, který se nasazuje na lištu, rukou se potahuje řetěz pily a zub po zubu se pilníkem brousí. Na krabičce od řetězu jsou úhly, ty nastavím na přípravku a "jedu". Pro hobby broušení mi to... celý příspěvek >
Zahradní robot - receptář, 13.1.2011
Robot Mantis od Anticor je pořádně předražený, že ho přepravili přes oceán. Na internetových stránkách v USA a Anglie jsou také videa, jsou tam diskuze atd.Se stejným motorem Honda se dá u nás v ČR koupit o několik tisíc levnější, a značkový. Servis... celý příspěvek >
Výběr sněhové frézy, 6.1.2011
Chce to asi kombinovat hrablo a frézu. Letos jsme koupili hrablo Hecht 505GT a dělá se s ním super, ikdyž mám sněhovou frézu. S tím zmrzlým sněhem - letos jsem několikrát frézou nabral kusy zmrzlého sněhu možná led ze střechy i z odhrabování - hrozný... celý příspěvek >
Sekačka versus traktůrek, 6.1.2011
Na 1.000 m2 stačí slušná motorová sekačka o průměru sekání 46 cm v ceně cca 15.000 Kč. Mám i travní traktor (22 HP, 102 cm), přesto seču elektrickou sekačkou (bez pojezdu a na kuličkových ložiscích to jede samo OK) okruh cca 50 metrů kolem domu, kde... celý příspěvek >
Sněhová fréza Toro Quick Clear CCR 6053 ES nebo Murray 621401x61N?, 28.12.2010
Někdo tady srovnával čínské frézy do jedné řady - šmejd. Já mám Vega 551 čtvrtou sezónu a funguje zatím dobře. V motoru nemám čínskou svíčku, ale český ekvivalent Brisk. Trysky v karburátoru jdou vyměnit - ty frézy mají většinou stejné motory -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika