Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
D-test, 20.4.2011
Test je nyní pro nákup sekačky k ničemu, už je nakoupeno a seče se. Sekačky nad 50 cm se asi tak moc neprodávají, jako 46 - 50 cm. Měli ho dělat loni po létě, kdy se dají sekačky koupit v nějakých akčních slevách. Kruté pro zaryté husqvarnisty - vše... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 20.4.2011
To máte s Mountfieldem takové zkušenosti? Loni mi seřizovali karburátor a mazali hřídel - cena 190 Kč i s dovozem, špatně startoval - po těch letech to vypadalo na výměnu membrán (1.200 Kč is prací), ale nakonec stačilo seřízení karburátoru a křovák... celý příspěvek >
Jaký zahradní traktor, 16.4.2011
Ikdyž by se zdálo že např. Husqvarna má "akci". Sleva 4.000 - 5.000 Kč je podle mě málo. V době mimo sezónu se za uvedenou částku dají koupit lepší stroje, které nyní jsou v cenách o 10.000 - 20.000 Kč dražší. Svým provedením, výkonem... celý příspěvek >
Viking 5097, 12.4.2011
Drahý stroj, jen 92 cm šíře sekání, bez antiskalpovacích koleček se slabým motorem. Kdysi jsem se zajímal o 6112 ZL, ale ten je ještě dražší. To je pro lidi, kteří jsou placeni v eurech. Už vidím "radost" českého servismana, jak... celý příspěvek >
Vše od jedné značky, má to smysl?, 9.4.2011
Nemá to smysl. Toho jsem se nikdy nedržel - od nářadí až po elektroniku. Žádná firma neumí udělat celý sortiment OK. Vždy má něco lepší než jiní a něco zase horší než jiní.
Traktory Husgvarna, 1.4.2011
Taky jsem kdysi z neznalosti věci uvažoval o zakoupení travního traktoru Husqvarna CTH150. Jsem rád že jsem před 3 léty nekoupil. Tehdy mi jeden prodejce sdělil, že to jsou stroje do parku a ne na pozemky s krtinci. Ty krtince ale máme tady asi... celý příspěvek >
Skleník od firmy Korbel, 26.3.2011
Pod šrouby upevńující polykarbonát jsou gumové podložky. Aspoň to tak vypadá - nic jsem zatím nerozebíral. Byl jsem po zimě tento týden ve skleníku - oblouk 5m délky od Korbel - 5. zima a díval se na konstrukci. Nic. Vše OK. Polykarbonát krásně... celý příspěvek >
Křovinořez Oleo mac 746T - porucha, 17.3.2011
Po 11 letech provozu OM 746T mi loni na podzim při seřizování karburátoru v Mountfieldu technik položil otázku-telefonoval mi, jestli jsem mazal někdy hřídel. Stroj po celou dobu nikdy v servisu nebyl. Tak jsem si to nechal udělat. Všechno to stálo... celý příspěvek >
Jaký koupit travní traktor, 14.3.2011
Řešil jsem podobné dilema. Nakonec jsem zvolil traktor podle blízkosti servisu. AGS je dobrý stroj. Vyrábí ho i pro OleoMac.
Má smysl 6ti (7mi) letá záruka, 9.3.2011
Loni na podzim jsem prakticky využil 7letou záruku tak, že jsem dovezl po 5 letech pokaženou elektrickou sekačku do servisu a oni mi ji opravili. Neplatil jsem za opravu nic. Teď v lednu jsem za posezónní prohlídku travního traktoru platil i s... celý příspěvek >
Servis Mountfield, 26.2.2011
Jenom pozitivní. El. sekačku opravili za 3 dny, 5 let stará a na záruku. Sami od sebe nabrousili nůž.Křovinořez 11 let starý byl na výměnu membrán v karburátoru podle projevu závady, nakonec to nebylo třeba dělat, jen seřídit karburátor, navíc... celý příspěvek >
Zkušenosti s křovinořezem Stenson BC 520.1, 23.2.2011
Kolik benzínu si takový křovák vezme na hodinu práce se strunou a kolik s kotoučem.
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 18.2.2011
Udělat nájezdovou rampu mě nenapadlo, protože mám kompostéry na různých částech zahrady, abych nemusel chodit s košem od sekačky přes celý pozemek do jednoho místa. Proto i s traktorem nemusím jezdit pořád na jedno místo.Kolegovi v práci řeknu, že... celý příspěvek >
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 13.2.2011
Zadní stěna traktoru, o kterou se opírá koš je od země vysoká 10 cm. Celý koš je zavěšen nad zemí cca 10 cm. Na první vysypání se udělá kupka trávy a na druhé vysypání, když na stejné místo nacouvám, tak ji košem rozhrnu, zůstane 10 cm a na to můžu... celý příspěvek >
Zahradní traktor v ceně zhruba 50.000, 12.2.2011
Já a teoretik... Mám na starosti pozemek 50 arů.  Před 11 roky jsem sekl jen kosou. Pak křovinořez. Travní traktor mám 3 roky - ale jiné třídy, ne za 50.000 Kč. Normálně je za dvojnásobek + něco Kč. Mám dvouválec 22HP, 102 cm a koš 300l. Soused... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika