Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cub Cadet 1023 RD, 26.12.2010
Kde jste přišli k tomu kardanovému hřídeli? Nikde v parametrech to není u prodejců uvedeno..Kde jsou servisy pro tento stroj?
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 24.12.2010
Počet oktanů je důležitý pro tzv. klepání motoru. To závisí na kompresním poměru ve válci motoru. Méně oktanů poškodí motor. Více oktanů v benzínu se nevyužije a tudíž se nic nestane. Většina motorů zahradní techniky je na benzín přes 85 oktanů -... celý příspěvek >
Sněhové frézy, 23.12.2010
Vega je vyrobena ve firmě WUYI ZHOUYI. Až když jsem koupil sněhovou frézu Vega, tak jsem nějaké rozdílnosti viděl - v kvalitě provedení, např. použitý spojovací materiál, podložky, matice, lakování. Vega má motor Zong Shen. Snow Jet v OBI měla motor... celý příspěvek >
Fréza na sníh, když je velký mráz, 15.12.2010
Motor Zong Shen 5,5 HP s olejem 5W40 startuje při mínus 10 stupních úplně normálně, podle návodu k obsluze.Provoz motoru v takové teplotě je bezproblémový. Fréza je skladována celoročně ve stodole. Četl jsem o záměru Husqvarny instalovat motory Zong... celý příspěvek >
Pecky ze švestek - a co s nimi?, 15.12.2010
Jasně že do kotle.
Castelgarden - zkušenosti?, 14.12.2010
Radlice se závěsem na travní traktor stojí 8.000 - 9.000 Kč, u některých značek i více. K tomu případně sněhové řetězy cca 2.000 Kč, pak závaží a jsem na ceně průměrné sněhové frézy např. Vega 551 za 12.000 - 13.000 Kč. Radlice sníh jen nahrne, pak... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 17.11.2010
Tak XT200HD už je za 95.000 Kč. Kolega v práci loni po dlouhém vyjednávání s prodejcem AGS 20 HP s Vanquard a K62 koupil za cca 115.000 Kč. Já v roce 2008 bych také ho chtěl za 90.000 Kč. A pokud si někdo myslí, že finální výrobky s převahou oceli... celý příspěvek >
Castelgarden - zkušenosti?, 16.11.2010
Používám 2.sezónu XT200HD a jsem s ním spokojený. Seču cca 50 arů, mám cca 35 motohodin. Tunel na odhoz trávy se mu neucpává ani u vysoké trávy. Koupil jsem ho v akci Mountfieldu za 78.500 Kč a až po půl roce jsem si všiml prasklého šedého plastu v... celý příspěvek >
Sekačka na 3 ha zahradu, 16.11.2010
Na hektary sekání trávy změdělský traktor  - Zetor atd. a ne "sekačku" či travní traktůrek. Byl tu jeden v diskuzi, co si koupil Kubotu na 2 ha a chtěl ho pak prodat, protože to sekalo "pomalu". Nádrž travního traktorku má... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 7.11.2010
"Honda je Honda", ale i ta obsahuje čínské komponenty. Všechny světové značky např. Briggs Stratton, Honda, TORO používají komponenty vyrobené v Číně.
Snehová fréza benzínová, 7.11.2010
Na světě jsou dva klíčoví výrobci sněhových fréz - Ariens a MTD. Co skončil s výrobou motorů Tecumseh, Ariens dávala do fréz motory Briggs. Pro LCT se rozhodli pod tlakem snížení ceny. Část firmy LCT je v USA, pak v Austrálii, sídlo má v Šanghaji.... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 2.11.2010
Souhlasím. Malé množství sněhu také odhazuji lopatou. jak ho ale postupně přibývá, tak nakonec začnu používat frézu, kterou to odhážu daleko. A na nějaké nafoukané závěje či mokrý sníh je fréza dobrý pomocník.
Skleník od firmy Korbel, 28.10.2010
Tak další sezóna "Korbelova skleníku" za námi, tedy 4 roky. Závada žádná.
Snehová fréza benzínová, 27.10.2010
Po pěti letech provozu se mi pokazila elektrická sekačka z Mountfieldu. Nikdy nebyla na tzv. posezonní prohlídce. Našel jsem záruční list a odvezl do servisu Mountfield. Za tři dny mi telefonovali, že je opravená - bylo něco s ložiskem na motoru a... celý příspěvek >
Snehová fréza benzínová, 25.10.2010
Podívejte na vebové stránky Ariens a pak tvrďte, že Mountfield prodává Čínu od Ariens. Ono SNO TEK není SNOW TEC.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika