Příspěvky uživatele - 239.112

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Trakturek Stiga vs. Starjet vs. Snapper, 21.9.2011
Výhoda je blízký servis. Co ušetříte na náhradních dílech u stroje se servisem z větší dálky, to více zaplatíte za dopravném. Já jsem při nákupu volil stroj se servisem 3 km místo 20 km. A cena PHM dolů už nikdy nepůjde, takže doprava se bude jen... celý příspěvek >
Stara trava, 18.9.2011
Jak silný to byl křovinořez?  S OM746T jsem sekl trojramenným kotoučem trávu starou několik let a nic strašného to nebylo.Šlo to ale fakt pomalu, pozemek vypadal spíše jako po "divočákovi", ale nová tráva pak už byla OK. Tento rok jsme... celý příspěvek >
Castel Garden nebo AGS Starjet, 4.9.2011
Až budete sekat 4 roky a nebudete sbírat trávu do koše, tak budete litovat jednoválce. Ledaže budete sekat v poledne, ale hustá tráva drží i tehdy vlhkost, (však to už brzo poznáte v říjnu, pokud budete sekat v podvečer) tak se Vám bude ucpávat tunel... celý příspěvek >
Sbírat nebo mulčovat?, 4.9.2011
Po prvním roce jsem měl stejné poznatky. Po čtyřech letech - tráva je čím dál hustější. Zadržuje vlhkost, špatně se to seče kdo má slabší stroj. Co bude dál se uvidí. Názory na travní traktor - jednoválec x dvojválec napíšu jinde.Slimáci se... celý příspěvek >
Benzín s olejem do 4-taktu?, 21.8.2011
Vždy se najde nějaký "expert", který bude dělat něco opačně, než uvádí výrobce zařízení. "Zatím mu to šlape".
Castel Garden nebo AGS Starjet, 29.7.2011
Také jsem řešil stejné dilema. Soused má AGS 17,5 HP jednoválec, za 79.900 Kč - 5 let s ním seče - jeden prasklý řemen pohonu nožů, ale vyměnil si ho sám. Já Castel 20HP, dvouválec,za 78.500 Kč - 4 roky, servisní prohlídka i s dopravou loni 620... celý příspěvek >
Čím sekat 3000 m2 max 1 x za měsíc?, 28.7.2011 Obsahuje fotku
Také jezdím sekat zahradu a přilehlé pozemky u zděděného statku. Nejdříve jsem sekl křovinořezem OM 746T, který doma používám. Střídali jsme se s bratrem.OM 746T už je v provozu 11 let - bezproblémově doma sekl 50 arů celou dobu, tak jsem loni koupil... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 23.7.2011
Nic "nešudlám". Mám na display traktoru otáčkoměr - hvězdičky - když blikají 3 - nemá se podle návodu sekačka zapínat. Tak ji nezapínám - tyto otáčky motoru jsou pro přesun. Když svítí 4 a více, tak je podle návodu výrobce možné sekačku... celý příspěvek >
Zahradní traktory Partner, 22.7.2011
Spotřeba litr benzínu na 15 minut provozu dvouválcového motoru 20 HP? To by znamenalo na hodinu 4 litry - nádrž je většinou 6 - 7 litrů, takže by to nevydrželo pracovat ani 2 hodiny. Leda nějaké "nemocné" motory.Mám na travním traktorku... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 3.7.2011
Značka neznačka. Osmtisíc m2 je 80 arů - skoro hektar. Na takovou plochu čím silnější křovák, tím lépe. Stačí že to trochu přeroste, např. vlivem dešťového počasí a se slabým "prdítkem" je to pak trápení. Jak tady někteří píší -"mám... celý příspěvek >
Udržba hydro převodovky u traktůrka, 26.6.2011
Mi to dělá auto taky a nemá hydrostatickou převodovku. Traktorek i auto má proto brzdu - z kopce dolů je oba vždy táhne přitažlivost zemská.  To je z fyziky ze školy. Žádnou páku na traktorku nemám, jen kolébkový pedál - nohou dopředu a patou... celý příspěvek >
Hydrostat ano nobo ne?, 18.6.2011
Je to málo. Viděl jsem CTH 126 Husqvarnu tento týden v obchodě. Je to taková malá hračka pro děti a ne pro chlapy. Moje žena by řekla - je to pro pokusy o chlapa. Všechny lepší modely už mají jen hydrostat - pravou nohou přišlápnete a jede to... celý příspěvek >
Ucpany tunel, 17.6.2011
Ještě že nemám traktor Husqvarna. Kolega včera jásal, že nemá od nich sekačku s bočním tunelem do koše.Ti snad už umí jen pily na dřevo. I spodní unašeč držící rotující kotouč na křováku mají z modrého plastu, kde jiné značky používají ocel. Šetří... celý příspěvek >
Zabeh krovinaku, 17.6.2011
Provozuji 2 křovinořezy. jeden starý 11 let a druhý nový půl roku. Vždy dávám olej do benzínu v poměru 1:50 a žádné problémy nebyly a nejsou. V návodu starého křováku bylo napsáno že prvních 10 hodin by měl se používat po 30 minutách provozu a pak... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Mountfield, 17.6.2011
Záleží na lidech v pobočce Mountfield. Já s nimi problém nemám.Takový malý a slabý traktor bych si ale nekupoval.Když už, tak XT190HD.Castel Garden jsou rozhodně lepší traktory než např. Husqvarna.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika