Kolik utrácíte za semínka?



rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?)
31.12.2012 17:19

Co já bych dala za to, kdyby se mnou manžel obrážel různá semeniště a weby. On to jenom bez reptání platí, ale aby řekl: ještě nemáme toto, nebo ještě kup víc tohoto, - to je mu jedno. Vyžaduje pouze dostatek přísad, aby mohl ukazovat, jak jsem praštěná a pak dostatek úrody, protože říká, že pozná, že je rajčaty nasycen až tehdy, když slupičky projdou zažívacím traktem bez ůhony. Což je po cca 50-75 kg. Pak musí být ještě plný sklep aby nevyšel z formy po zbytek roku a o penězích nemluví.Tak nevím, ale kolem toho litru ´+ nějaké muškáty, růže apod ještě jednou tolik.

Je fakt, že kdybychom to dělali ve dvou, tak zbankrotujem.Takže je asi dobře, když je jeden prr a druhý čehý.    ať žije sezona 2013!!!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
      
host - 159.59 (?), 3.1.2013 20:15

Mohl by jste sem dát link na ty e-shopy, prosím?

Děkuji!

J.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 3.1.2013 21:00

Nevím jak dlouho tu vydrží laugh, tak tady je první - neoseeds.cz, jen je mi divné že proti loňsku tam mají polovinu sortimentu a tady je druhý - seemnemaailm.ee.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 4.1.2013 10:18

Jen tak pro zajímavost bych se chtěl zeptat, jestli jste neobjednával od Neoseedu Ciliegino di Pachino nebo Grappoli d´Inverno. Já jsem je chtěl, ale nedošly mně. Syn, který mně to objednával k vánocům tvrdí, že je neměli. Díky.

                Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 4.1.2013 12:29

Já jsem od neoseedu objednal 15 odrůd a všechny dorazily.

Daterino F1, Taiko, Purple Rusian Plum, Gardner S' Delight, Swietie, Citrina, Tangerine, Ciliegio di Pachino, Tiny Tim, Pear Drops, Miele, Tumbler, Santa Orange, Indigo Rose, Currant Gold

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 4.1.2013 13:24

Dík za informaci

         Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 6.124 (?), 4.1.2013 15:32

Grappoli d´Inverno jsem od Neoseedu objednal loni a přestože jsem ho vyséval 3x tak neklíčilo ani 1 semeno. Další odrůdy (asi 30) od různých dodavatelů klíčily dobře, takže chyba nebyla v substrátu nebo v postupu pěstování. Letos už jsem v Neoseedu neobjednával.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3241) - 5.149 (?), 4.1.2013 17:50

Já jsem také letos s Neoseedem skončil. Když neumí ani napočítat u hybridních semen do deseti, tak to pro mne ze zásady není dobrá firma.

            Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 10.2.2013 8:54

Tak jsem dopadl stejně u odrůdy Daterino F1 bylo pouze 9 semínek sad

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
rettigova - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (160) - 207.90 (?), 31.12.2012 17:19

Co já bych dala za to, kdyby se mnou manžel obrážel různá semeniště a weby. On to jenom bez reptání platí, ale aby řekl: ještě nemáme toto, nebo ještě kup víc tohoto, - to je mu jedno. Vyžaduje pouze dostatek přísad, aby mohl ukazovat, jak jsem praštěná a pak dostatek úrody, protože říká, že pozná, že je rajčaty nasycen až tehdy, když slupičky projdou zažívacím traktem bez ůhony. Což je po cca 50-75 kg. Pak musí být ještě plný sklep aby nevyšel z formy po zbytek roku a o penězích nemluví.Tak nevím, ale kolem toho litru ´+ nějaké muškáty, růže apod ještě jednou tolik.

Je fakt, že kdybychom to dělali ve dvou, tak zbankrotujem.Takže je asi dobře, když je jeden prr a druhý čehý.    ať žije sezona 2013!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Zdenci - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (491) - 245.32 (?), 3.1.2013 19:53

Dnes mi přišla poslední očekávaná zásilka semínek rajčat a tudíš se celkové náklady na semínka rajčat zastavily na 1015Kč. Při pomyšlení že to mám na několik sezon a radost mi rostlinky budou dělat od února do října je to zcela zanedbatelná investice, třeba soused na Nový rok vypálil krásný ohňostroj za 3500kč a trval jenom 5 minut. Jo jo každý má svůj koníček.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Úprava vody magnetickým polem12:13
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?10:37
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika