Příspěvky uživatele - Zdenci

Rajčatový hokus pokus - průběh, 29.12.2017
Špatně jsem to napsal. 865 = 8- podání barev, 65- barva světla (teplota chromatičnosti) studená denní bílá 6500K.
Rajčatový hokus pokus - průběh, 29.12.2017
Určitě bílé světlo pomůže, bohatě by stačila lineární zářivka s teplotou 865. Cenově výhodná a hlavně rovnoměrně osvítí větší plochu.
Rajčata 2017, 6.1.2017
Rozdíl je v tom, že z těchto rostlin nejsou vůbec sklízeny plody a mají 100% péči. Osobně jsem se tam byl také podívat a co mi říkal průvodce, tak hnojí poctivě a hlavně na list.
Řez révy, 15.5.2016
Pan Kratochvíl doporučuje při bujném růstu ve skleníku zaštípávat letorosty při délkách 0,5, 1, 1,5 a 2 metry a uvádí právě dobrý vliv na vyzrávání dřeva.
Jak začít s vedením rajčat na provázek ve skleníku, 30.4.2016
Přesně tak, musíte provázek u země přichytit. Já používám dřevěné kolíky ke kterým přivážu provázek visící od střechy a pak kolík zapíchnu vedle rostliny tak aby byl provázek napnutý a postupně rostlinu obtáčím kolem provázku jako u zmíněné spirály.... celý příspěvek >
Jarne mraziky 2016, 21.4.2016
U nás -2,5 v prvním patře. Pe 620m.n.m
Semenaření, 27.3.2016
Já na nich nic špatného nevidím. Cukrovou kukuřici pěstuji každý rok, sice od Sema, ale semena vypadají stejně a zatím vždy vyrostla. Pro klid duše zkuste klíčivost.
Pykirovaní do bedniček misto do kelimku, 16.3.2016
Já to zkoušel a upustil jsem od toho. Jelikoš pěstuji více odrůd paprik a každá má odlišný růst, tak si velmi konkurovaly a ty vzrůstnější utiskovaly ty menší a tak jsem je rozsadil. Možná pro jednu odrůdu by se to dalo použít. U rajčat jsem to... celý příspěvek >
Papriky 2016, 9.3.2016
Já mám nainstalované přisvícení z červených a modrých LED. Doma máme kolem 23 stupňů a tak se mi přísada vytahovala. Jediná chladnější místnost je ložnice se střešním oknem, ale tam po obědě spinká mimi a po noční i já, takže tam to nejde. Po... celý příspěvek >
Dezinfekce půdy dusíkatým hnojivem, 1.3.2016
296,8 kg, ale dezinfekční dávka se uvádí 600 - 800g/m2
Nůžky z Lidlu, 28.2.2016
Já mám z Lidlu kovadlinkové, dvojsečné, sklizňové a teleskopické. Dále mám ještě dvojsečné Fiskars a jedny bezejména po otci. Nejraději mám právě ty z Lidlu, střihají dobře a hlavně oceňuji aretaci na menší rozevření nůžek. Popravdě když potřebuji... celý příspěvek >
Poraďte odrůdu okurek nakladaček, 15.2.2016
U mě vede Regina.
Jak ochránit skleník před slimáky, 14.2.2016
Obávám se, že zamezit přístupu slimákům do skleníku se Vám nepodaří. Sám mám skleník na podezdívce z tří vrstev ztraceného bednění (tj.75cm). Pod základnu jsem si nechal od klempíře naohybat parapety (líp to celé vypadá), takže si myslím, že mám... celý příspěvek >
Jak nedostat žihadlo?, 6.7.2015
Hlavně před a při akci nepijte alkohol ten je dráždí a vezměte si čisté tričko. Včely nemají rády pot, pak jsou agresivní.
Usychající brambory - počasí, 30.6.2015
Počátky: letos 270,5mm a za červen 68,6mm
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika