Příspěvky uživatele - rettigova

Rajčata pro sezónu 2014, 16.12.2013
O nic jste nepřišla. Já jsem je měla, mohutné houští zahlušilo vše v dosahu, rajčátek hodně,  veliká jako rybíz - to jsem předpokládala, ale chuť špatná, nahořklá. Už je nechci.
Zazimování hortenzie, 11.10.2013
Hnojit musíte hnojivem na hortensie, ony mají rády trochu kyselejší půdu. O tom stříhání- prostě zkuste nestříhat. Ony vykvetou i ty, co se stříhat mají, i když méně, nebo se zeptejte majitele který Vám odkopek věnoval. Já je množím v červnu... celý příspěvek >
Černy jeřab (Aronie), 9.10.2013
Koupila jsem ji od Starkla,  už třetí-čtvrtý rok je jako proutek. o kvetení ani řeč... takže čekám
Bramborová nať, 9.10.2013
Dobře znám... tzv. naťovky jsme už také měli, výška -více než 2 m a dole téměř nic. Příště osvědčené semeno/ hlízy/ bylo bez problémů. Odradilo mne to na několik let od nových odrůd, teď je opatrně zkouším. Bohužel nevím, co to bylo původně za... celý příspěvek >
Kdy je nejlepší doba k sadbě brambor, 4.10.2013
Přesně tím samým se chci pochlubit. Zbyly brambory a kus zahrady, tak jsme je koncem července zasadili a pak jsme na ně pozapomněli a plevel bujel...20 září jsme vykopali brambory 4-5 v důlku, jenom veliké, drobné vůbec nebyly, největší měla... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 4.10.2013
Acorn mají v aev-vs. Já jsem je měla letos, ale nic moc, pečené se s Hokkaido srovnat chuťově nedají. Jo, stojí 3 semena 30 korun, já sem je měla někde z Itálie, výdaje raději nepočítám.
Už jsme sklidili nepaličák, 1.7.2013
Jednak byl polehlý, jako cibule a jednak obvodové stružky normálně velké, ale vnitřní obrovské, takže ty obvodové se ztrácejí a z některých středových stroužků už jako kdyby vyrůstal nový pupen. Navíc povleklé hnědou snad shnilou blankou, která... celý příspěvek >
Faves a fazole, 15.6.2013
Bob zahradní pěstuji už několik let, letos jsem měla i z venku.Ty jsou skorší, nižší a mají víc květů. Bohužel zatím květy odpadávají - jako neopylené, tak uvidíme jak dál. Jinak zelené lusky - tedy semena z nich jsou senzační na polévku, i jsem... celý příspěvek >
Krmna repa, 2.6.2013
Nám zbylo na poli cca 50 řep z 500, něco bylo podjeté takovým tunýlkem těsně pod povrchem a něco zmizelo úplně. Kukuřice je pečlivě zakrácená a udržována ve výšce s povrchem půdy - stopy po srnkách, Fazole :- chvíli jsem přemýšlela, že jsme... celý příspěvek >
Co se děje s rajčatami, 2.6.2013
Jsem na tom podobně. Čučí, šklíbí se. Zajímavé je, že rajčata vysazená na záhon pro nadbytečnost v polovině dubna nejenže nezmrzla, ale jsou nádherná, tmavězelená a zdravá.
Sázeni šalotky určené na jídlo, 14.4.2013
Také jsem myslela, že jsem na to "vyzrála".Naprosto intaktní šalotky jsem v červenci zase ze země vyndala...
Jakou vlastní zeleninu máte ještě ve sklepě?, 5.1.2013
Hokkaida, uchuki cosi, Butternut,/ všechno dyně/ a brambory. Kořenovou zeleninu neskladuji, máme malý sklep a vždycky mně to ohnívalo. Mrkev a petržel na záhonku vždycky obryju, zahrnu a nechám tam. Nehnije to, vytáhnout se dá i v mrazu / no... celý příspěvek >
Ponravy v hlízách, 3.1.2013
Drátovce znám, toto je nápadně průsvitná " housenka" s tmavší kresbou na kraniální straně, asi 3-4 cm dlouhá a poměrně tlustá. Je bez chitinové vrstvy, měkká. Nicméně nápad s dusíkatým vápnem je zajímavý, neznám to, ale určitě to zkusíme, asi... celý příspěvek >
Kolik utrácíte za semínka?, 31.12.2012
Co já bych dala za to, kdyby se mnou manžel obrážel různá semeniště a weby. On to jenom bez reptání platí, ale aby řekl: ještě nemáme toto, nebo ještě kup víc tohoto, - to je mu jedno. Vyžaduje pouze dostatek přísad, aby mohl ukazovat, jak jsem... celý příspěvek >
Rajčatový strom, 31.12.2012
Asi jsem Vás dobře pobavila, ale dobře mně tak.Ale takhle jsem se nestarala ani o vlastní děti, takže jsem ochotna vysít už teď a trochu podstrojovat, ale takové papáníčko jako v inkubátoru - to zase prrr. A 2 roky! Stihneš- stihneš, nestihneš -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika