Připojit reakci
Text příspěvku, ke kterému připojujete reakci:

Dobrý den, chystá se koupit hliníkový 3 dílný žebřík - přikláním se k ALVE, hobby provedení, mám cca 100kg. Váhám mezi 11 dílným 7811 s úpravou na schody (úplně přeně nevím jaký výškový rozdíl řeší a na stránce výrobce jsem to nenašel) a 12 dílným 7612 bez této úpravy. Liší se jen úpravou, maximální délkou 7,11 a 7,96 a celkem akceptovatelným rozdílem cen. Žebřík chci využívat hlavně na staré ovocné stromy (sklizeň, řez, kácení), pozemek místy i mám svažitý, dosud jsem používal jednoduchý dřevěný žebřík 7m (už se mě nechce nosit a bojím se propadnutí příček) - nevím, jestli by mi zde nějak mohla pomoci úprava na schody v konfiguraci 2 ják s vysunutým 3 dílem, okolo chalupy bych úpravu na schody využil mizivě, ale asi využil - 2 žebříky finančně a s potřebným prostorem na uložení nedám. Do FORTE nejdu kvůli využití, ceně a hmotnosti, i když ta největší délka je lákavá. Poradíte ze zkušeností, spíš se tedy zatím přikláním k delšímu hobby bez úpravy. Děkuji a pěkný víkend.

Text příspěvku:*
Při psaní textu neukončujte jednotlivé řádky, text se v odstavci zalamuje automaticky.
Obrázek:
Vybrat soubor:
Název:
Popis:
Vkládat lze pouze obrázky typu JPEG a PNG. Maximální rozlišení obrázku je 12 megapixelů (4920x3218 obrazových bodů). Maximální možná velikost obrázku je 10 MB.
Kontrolní řetězec:*Sečtěte prosím číslo 18 a číslo 19.
Výsledek vložte do následujícího políčka:
* Bez vyplnění políček zvýrazněných tučným písmem nebude možné formulář odeslat.
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika