Retezova pila Mountfield



host - 165.2 (?)
6.2.2018 13:43

Tazatel zřejmě myslí novou řadu pil, které jsou označeny jako Mountfield. Jde o pily shodné se značkou Stiga a Alpina tedy vyráběny jednou firmou. (Itálie). Tyto pily mají klikovou skříň z lehké slitiny, štelovací čerpadlo, nastřikovač paliva, napínání řetězu z boku, kovové opěrné zuby, průhledné okénko v nádrži paliva. Nyní za slušnou cenu, osobně si myslím, že to nebudou tak špatné pilky pro hobby a farm použití. Nabízí je ve výkonech 1,6, 1,9, 2,2 Kw.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
               
host - 221.17 (?), 8.2.2018 10:11

Dobrý den. Mám v M koupenou pilu Solo 643IP a je to výborná pila. Byla dokonce v akci. Kde je problém? Jsem vyučený lesař, řezal jsem opravdu s celou řadou různých pil. Stanislaw

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 96.42 (?), 8.2.2018 11:14

Solovky v M. prodávají pořád? Problém je že jsi Stanislave nepochopil.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.135 (?), 8.2.2018 11:41

Já bych tipoval, že S. pochopil dobře. Jen se to někomu nehodí do prodejny.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 25.2 (?), 8.2.2018 12:36

Nu pravdou je to, že sebelepší RR z blbce řidiče neudělá, a to platí i o řetězových pilách. Nakonec by asi nebylo tolik výrobců a konkurentů právě Husqarně a Stihlu, jež jsou rozhodně s nimi srovnatelné a známé svojí německou kvalitou.  Znám tesaře jenž používá jedině Dolmarky s německým rodokmenem a servisem v místě.  

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 165.2 (?), 6.2.2018 13:43

Tazatel zřejmě myslí novou řadu pil, které jsou označeny jako Mountfield. Jde o pily shodné se značkou Stiga a Alpina tedy vyráběny jednou firmou. (Itálie). Tyto pily mají klikovou skříň z lehké slitiny, štelovací čerpadlo, nastřikovač paliva, napínání řetězu z boku, kovové opěrné zuby, průhledné okénko v nádrži paliva. Nyní za slušnou cenu, osobně si myslím, že to nebudou tak špatné pilky pro hobby a farm použití. Nabízí je ve výkonech 1,6, 1,9, 2,2 Kw.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika