motor. pila - vyhrivane rukojeti H 357 XPG



host - 31.231 (?)
26.11.2008 9:00

pomalu se pripravuju na prvni zkousku. Kamos mi dovezl olej do benzinu, no mumlal XPckova plna syntetika, nakonec je to Oregon polosystetika, za 180kc, cerveny. Noasi by to chtelo original Huska XP, vzhledem k tomu, ze jsem nekde cetl, ze XP oleje jsou do profi pil nad 50ccm, i k vykonu motoru "XP". Na řetěz M6A docela husty v techlech teplotach, nechce me ani z kanystru vytyct skoro... Co Vy na to? L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
host - 31.231 (?), 25.11.2008 7:18
Radku to jako ze maji emise na pilkach v usa nastaveny niz nez u nas? To bych se prave divil vzhledem k nejen tovarnam, ale predevsim autum, neco jako mereni emisi tam sice probiha, ale staci jen videt, co jim u aut leze z vyfuku... Bracha ma tu farmarku prave z usa, na prvni pohled stejna, nezkoumal jsem teda esi ma napr. zavity whitworth, ale sacuju to na plnou kompatibilitu od retezky dal, no v servisu ji jeste nemel, co by mu na ni rekli. Se servisem v zaruce (bezplatny v ramci 2 let) samozrejme nepocita. Stve me, ze uz nachumelilo, jeste jsem tu svoji nezkusil, a asi to uz necham az pod stromecek, ikdyz monza ten vanocni bych s ni aspon mohl zkusit:) (nehlede na priznivej cas na vyzkouseni vyhrivanych rukojeti, at se vratim k topicu:) Lada
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 25.11.2008 7:25

Ano Láďo, mají přísnější limity, mne to taky, právě ve vztahu k autům a továrnám zarazilo. Někteří výrobci zvyšují obsahy strojů, aby se v USA vešli do limitů. Je to taková podivná země, fabriky hulí jedna radost, spotřebák musí být čistý!? To samé jsou auta, k nám se dostávají převážně ty co už by tam nemohli ani na pole! Pilu zkuste právě nyní, pokácený strom se nezasviní od bláta a pěkně se klouže domů po sněhu! Na topení rukojetí je ještě Hóóódně času, ale zkusit se to tak na první nádrž dá.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ARB - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (215) - 177.66 (?), 25.11.2008 21:42

Nóó to sa Vám to Radku radí Láďovi aby to skúsil práve teraz. Ja by som potreboval takú radu ako na to. Včera tu snežilo v jednom kuse od 14-tej do rána. A metre čo som včera vyrobil v tom snežení som nemohol dnes nájsť. Je tu na mojom pracovisku po kolená snehu. Vyšiel som na ten "môj" holoub iba za pomoci redukcie a pohonu - všetko hrabe. Všetko spracované aj nespracované je zapadané. Aj vétrieska čo sme dnes nakladali na opačnej strane kopca osneženou a kvalitne šmykľavou metrovicou toho mala tak akurát dosť. A my tiež. Dúfam že sneh v novembri a v decembri bude výnimkou. Ja už rátam vďaka americkým a čínskym emisiám s otepľovaním planéty a sneh koncom roka mi kazí kšeft.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 25.11.2008 23:31

ARBe, tady toho zase nenakydalo tolik, jezdil jsem sice s radlicí v neděli a dnes ještě s rozmetadlem posyp, ale po kolena toho není. Jinak mám radši v lese sníh, aspoň to lépe klouže při tahání a nenadělá se takový svinčík. Není tak špinavé dříví.

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 31.231 (?), 26.11.2008 9:00

pomalu se pripravuju na prvni zkousku. Kamos mi dovezl olej do benzinu, no mumlal XPckova plna syntetika, nakonec je to Oregon polosystetika, za 180kc, cerveny. Noasi by to chtelo original Huska XP, vzhledem k tomu, ze jsem nekde cetl, ze XP oleje jsou do profi pil nad 50ccm, i k vykonu motoru "XP". Na řetěz M6A docela husty v techlech teplotach, nechce me ani z kanystru vytyct skoro... Co Vy na to? L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 222.214 (?), 29.11.2008 22:01

ahoj,

 pilka reze, maze, hreje, zere. vse se zda v nejlepsim normalnu. 357XPG doporucuju vsem.

Dik za rady vsem, a klidnou zimu preju,

Lada

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika