Příspěvky uživatele - ARB

Motory Dolmar 4-takt vs. Stihl 4-mix, 6.5.2011
Ja by som si vybral v tomto prípade motor jednoduchší - čo je jednoduché má menšiu pravdepodobnosť poruchy. Ak majú morory porovnateľný výkon vyberal by som ľahší. Ale to by som bol ja. Konečné rozhodnutie je na vás. Máte slobodnú vôlu.
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 27.1.2011
Ono by to asi aj chcelo asi aj "preplach" aby sa ten starý sajrajt dostal von a nemiešal sa s novým olejom. Ja si to už nepamätám ale ja mám na boku dole a myslím že 17 kľúč to bol. Treba hľadať - nie je to Kanada určite tam je.
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 26.1.2011
Ale je tam, iba ste ho nenašiel. Každý olejový kompresor má výpustný otvor. Na druhej strane máte aspoň "čisté olejové lepidlo". Ale kým sa vám nepodarí olej vydolovať a nahradiť novým a hlavne tekutým, kompresor radčej nepoužívajte.
Pomalý rozběh hobby kompresoru, 24.1.2011
vymeňte olej. Olej treba meniť pravidelne
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 26.12.2010
Ale iste. S tým sa dá iba súhlasiť. Tak isto ako s príspevkom hosťa 118.44
Ostřička pilových řetězů Güde 2500, 26.12.2010
No ja neviem páni, ja s tým nemám takéto problémy ako to tu vy viacerí popisujete. Odliatky nemajú žiadne okuje a nič nikde nedrie, rameno nemá žiadnu vôľú a stupnice sedia tam kde majú. Tak neviem či máme rovnakú gude 2500. Dokonca aj kotúč mám... celý příspěvek >
Mazání jehlového ložiska, 16.12.2010
Spravidla po 100hodinách prevádzky - tak predpisuje výrobca, ale ja to robím častejšie - pri mesačnej údržbe, vazelínou Castrol LMX, ale môžte použiť aj inú kvalitnú vazelínu ja používam túto, pretože ňou premazávam aj kónusy na nábojoch shimano a... celý příspěvek >
Stil, Husqvrna, 8.12.2010
Ja vám vôbec nerozumiem. Načo ste vlastne založil túto zbytočnú diskusiu v ktorej riešite plagiát, pitváte ho na úrovni motora, skúseností a dobre že nie štátnej skúšobne. Máte doma švéda tak ho používajte a neriešte atrapy.
Motorová pila Homelite, 19.11.2010
To bolo dobré! Ten záver sa vám podaril.
Ostřička pilových řetězů Güde 2500 , 31.10.2010
No, ak by ste si prečítali túto diskusiu od začiatku, tak by ste neboli z toho ten lesný živočích, ale bolo by vám to jasné.  Radek B. to popísal veľmi dobre.
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 27.10.2010
V podstate ste to vystihol. Platí to všeobecne o všetkých značkách motorových píl. Lesnícke píly su určené na každodennú prácu.  Záhrakárske, ako ste to nazval, sú určené na občasnú prácu, prípadne nárazové akcie. Ak budete pracovať... celý příspěvek >
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 25.10.2010 Obsahuje fotku
MS 291
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 24.10.2010
Ok. Treba to dobre zvážiť, píla sa nekupuje na pár dní. Ja na vašom mieste by som dlho neuvažoval či 390 alebo 291. A rád by som si na ňu aj počkal ak by nebola na predajni. Máte čím píliť, nemusíte kupovať hneď, porozmýšlajte a potom sa rozhodnite.
Stihl x Oleo Mac x Husquarna, 24.10.2010
Skúste si aj MS 291. Je ľahšia ako 390ka, modernejšia - motor, odpruženie a vibrácie, filtrácia, je lacnejšia a výkonovo myslím že úplne dostačujúca. A je aj krajšia na pohľad.
Solo nebo Stihl, 15.10.2010
So spotrebným materiálom na novej píle a pri vašom spôsobe použitia, si nejak príliš nelámte hlavu. Budete hlavne potrebovať minimálne 2 reťaze, aby ste ich mohol točiť a po vašom reťazka sa opotrebovávala rovnomernejšie. Vydržia dosť iba treba dávať... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika