Husqvarna 560XP model 2014



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?) 
10.4.2014 21:23

Já si taky myslím, že by to neměl být problém uživatele, ale Hq. Kolega říkal, že se to v těchle případech posílá na analýzu do Prahy. Se správným poměrem oleje v benzínu a s vyčištěnýma žebrama na válci by mě zajímalo co by chtěli prokazovat. Ono právě zrovna tomu kolegovi se to stalo.Koupil ji jako firma přes svoje ičo. Záruka rok. Má ji 10 měsíců a podle toho co řikal, tak ji dal posledních 14 dní pokouřit v silné hmotě. A já říkám: a proč by nemohl?! Podle toho co řikal je po ní..Jsem zvědavej jak to skončí..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 96.2 (?), 11.4.2014 8:55

To jsem taky zvědavý. Dejte pak vědět jak to dopadlo. Taky by mě zajímalo co se vlastně s pilou stalo. Ono zadřít či poškodit válec není zas tak jednoduché. Většinou to je vina obsluhy případně špatného (či žádného :-) oleje. Že by se válec či píst na HQ vyráběl z nočníkové oceli o tom pochybuji, to by se projevilo hned. Takže je otázka co je to za závadu. Myslím, že zrovna v případě válce je to snadno zjistitelné zkušeným servisákem..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 11.4.2014 14:01

Já myslím taky že válec jako takovej to nebude. Viděl bych to spíš na ložisko na klice nebo tak něco. Jsem zvědavej jestli to bude platit. Sám mám dvě tyhle pily a o to víc mě to zajímá..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.2 (?), 11.4.2014 15:23

Ložisko by bylo  "skvělé" (z pohledu reklamace), protože je bezúdržbové. Obsluha nemá jak jej pokazit či se o něj špatně (i dobře) starat. Pokud se v něm někdo nevrtal šroubovákem uprostřed dětského pískoviště..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 1.6.2014 10:42

Dal jsem si na čas s odpovědí, ale dřív jsem to nevěděl. Ten kolega měl nakonec "jenom" volnej válec. Co by vás ale mohlo zajímat. 12.6. mě končí záruka a protože i na téhle mojí druhé pilce teče olej přes kartry pod výfuk, tak jsem jsem nemeškal a odvezl ji do servisu. Stalo se něco s čím jsem se nikdy nesetkal. Vzali novou pilu z regálu, já si přehodil svoji řeznou soupravu na jejich a normálně mě ji zdarma půjčili. No a asi za hodinu mě volali, že mě v rámci záruky dají do té mojí pilky komplet novej polomotor z novýho modelu. Tzn.větší klika atd.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.190 (?), 3.6.2014 8:52

Dobrý den,

můžete napsat který servis to byl. Takovéto jednání se opravdu jen tak nevidí. A ostatní servisy by si z něj měli vzít příklad.

Děkuji Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 3.6.2014 13:35

To napíšu moc rád. Je to Husqvarna Svitavy... Já před nima smekám. Když před dvěma léty začínali, vzájemně jsme si pomohli a dneska dělají víc než nadstandard..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.7 (?), 4.8.2014 12:36

Tak jsem tu popisoval 562 jako prvni, byla to hruza, musel jsem v Nemecku po 16 letech zmenit firmu a prosadil si pilu 562 opet. Po 250hodinach odesel karburator, vymena za jinej, za 3dny nesla zas. Skoncila u prodejce ve srote. Pouzivan jen Aspen. Prodejce sam prohlasil, ze ho z tech pil jebne. Ted si chci koupit pilu vlastni a po 24letech praxe, vubec nevim do ceho pujdu asi 365

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 226.221 (?), 9.3.2015 23:40
nevim jak, ale mam uz druhou 560.prvni 19 oprav (14 mesicu) druha 5oprav(9 mesicu) trusku lepsi.jeto moje sesta pila potazmo sedma, proslo mi rukama nekolik pil 257,365,372,346,575 (nove) u tech normalni provoz a normalni opravi.jeto vyborna pila co do vahy, vykonu atd.,ale nic na plat ja kupuju pilu na praci ane na servis.skoda.podstatne zavady jsou porad stejne zeslabeni karteru v oblasti loziska kliky, nekvalitni loziska.pri vetsi zatezi dojde k vetsimu ohrati a lozisko se dokaze(skrizit) pakse pridre a umi se protocit jak v karteru tak i na hrideli kliky a jeste jeden zasadni problem, klikova hridel nema zadny doraz (osazeni)pro lozisko(jakoby plovouci)tim muze klikovka pochodovat kam chce.pro smontovani specialni pripravek na vystredeni loziska(vubec nechapu tenhle postup vyvoje),dalobyse otom psat vic, ale proc jeto skoda jak pro nas tak pro ne.hodne nadrzi bez poruch;-) franta frydlantsko
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 10.3.2015 3:31

Jak se říká do třetice všeho dobrého. Nové Husqvarny 560 mají šroub na karteru navíc, takže se karter už nerozjede, zesílený výfuk proti přehřívání a zesílené kartery v oblasti ložiska kliky, právě proti tomu o čem píšete, proti odcházení ložisek. Nové pilky váží díky tomu o deko více 5,7Kg, ale to podstatné dostálo vylepšení. Jako bonus zesílená zadní AV pružina a výklopné víčka nádržek. Hold to chce koupit ještě tu s těma zesílenýma karterama u ložisek a už to bude cajk.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika