Husqvarna 560XP model 2014



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
                     
host - 191.186 (?) 
7.3.2014 19:29
Ano, jsou to šílené argumenty srovnávat pily podle držadla. Klidně si kupte za pár korun rukojeť, nebojte se, tu moji opravenou používat nebudete.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 115.106 (?), 7.3.2014 19:52

Když je plastu moc, dopadne to jako ve videu, kov je kov.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 7.3.2014 20:02
Vy si nedáte s videi pokoj, ale hlavně je neodkazujete správně. Na videu je rozdíl v uložení páky brzdy a také určitě v kvalitě plastu. Když je plastu moc k tomu vůbec nepasuje.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.2 (?), 7.3.2014 20:40

to nebylo ani tak o vás jako spíš o výběru pily, která lépe ustojí pád stromu. Chápu, že se to může stát.Podobně jako někdo popisoval časté přejetí traktorem. jen jsem tím chtěl říct, že vybírat si pilu, která takovou havárii lépe ustojí se mi zdálo poněkud neobvyklé. Většina lidí si spíše vybírá podle velikosti, ergonometrie, výkonu, spolehlivosti, ceny, váhy...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 191.186 (?), 7.3.2014 21:11
V pořádku, pády stromů na pilu by neměly opravdu být a pouze výjimky chyb obsluh pil. Já jsem měl 2 možnosti, oblouk vyhodit, nebo jej zkusit opravit. Kdyby se oprava nepodařila, tak bych pod rukou poznal, že materiál povolil, nepraskne naráz, že by upadla pila. Ale o držadle kvalita pily není. Kvalitní výrobce nepoužije na držadlo nekvalitní materiál.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 177.126 (?), 26.3.2014 10:44

No tak já musím říct že patřím k těm, kterým na 560xp strom opravdu padl. Z části chyba moje (nechal jsem ji ležet kde jsem neměl) zčásti chyba kolegy kterému se kácený strom utrhl o 90 stupňů jinam než měl. Byl to topol, cca 3 kubíky takže celkem macek. Pila naštěstí ležela jen cca 5m od paty, takže nedostala kor ránu, zas ale nejtěžší částí. Byla na poměrně čerstvě navezené hlíně, bylo mokro takže se měla kam zabořit. Nicméně výsledek byl:

prasklá nádrž, zničený kryt válce, filtr, sání vzduchu, vedení paliva do karburátoru, uražený kus carteru (u stop vypínače)

Takže oprava za cca 6000,- ale přední rukojeť vydržela, jaké štěstífrown

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.7 (?), 7.4.2014 7:51

Ja jsem popisoval 562 na prvnim foru, kterou jsem mel vubec jako prvni z predvadecky v Nemecku zari 2011. Pisu tam, ze mi postupne, krome horniho deklu bylo vymeneno vse. Pilu jsem obcas nesnasel, ale kdyz bezela byla super. Ted jsem presel k jine firme, kde mi dali 372 ale ja presvedcil sefa, aby mi koupil 562. Mam ji mesic a je to super. Co ma spolecneho s tou starou, ze kdyz je teplo spatne startuje.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 223.196 (?), 9.4.2014 16:56

Stačí když jednou zmáčknete balonek s benzínem a startuje dobře i teplá. Mám vyzkoušeno wink.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 9.4.2014 22:42
Chlapáci je tady někdo kdo dělal se starou a přešel na novou 560? Já dneska vypálil pár nádrží s novou verzí a jde teda hůř za plynem, je tam prodleva. Už mě to trochu hlava nebere..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.61 (?), 10.4.2014 8:29
Podle informací kamaráda, který servisuje hq je nová 560 polepená, aby v základu fungovala. To ale neznamená, že je bezproblémová. Doporučuje 560 nekupovat, neboť je přesvědčen, že závadám není zdaleka konec. Já dodávám, že nechápu lidi, kteří se tak zklamali a kolečko dobrovolně opakují. Potom ji to hlava nebere..
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika