Příspěvky uživatele - Hupino

Prilba k motorove pile, 18.2.2015
Je to jak píšeš. Až si říkám jak jsem tak dlouho mohl dělat bez rádia..
Pila ktera vydrzi, 9.2.2015
To je dobrá volba. Taky ji vezmu až přijde čas...
Prilba k motorove pile, 5.2.2015
Já se nehádám. Já jen že jsem ji chtěl kdysi koupit a na eshopech k tomu píšou že neni schválená pro práci v lese. Jen pro arboristy..
Prilba k motorove pile, 4.2.2015
Někdy se tomu taky říká Dřevorubecká přilba..
Prilba k motorove pile, 4.2.2015
Ta Petzl na odkazu nemá homologaci pro práci v lese. A jak tady píše kolega, taky moc nechápu že se tazatel neorientuje v základních věcech.Už ten název Přilba k motorové pile mě zabil. Nic ve zlým, ale přilba je na hlavu, tzn. na ochranu hlavy,... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Tak co se týče zadní pružiny tak nejdřív byla tvrdě poddimenzovaná, ta praskla na podívání, za pár měsíců vymysleli tu s tou hadrou, ta praskala uplně stejně jen jsem v klidu dodělal šichtu, protože to logicky drželo při sobě. Třetí varianta už je... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Tak jestli s ní špalkujete od rána do odpoledne pět, šest dní v týdnu celý rok a pořád dokola tak klobouk dolů..
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Tak jestli neběhá v profi těžbě tak bude držet ještě hodně dlouho..
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Už jsem tady někde psal že u nás ve Svitavách když servisuju pilu tak mě půjčí svoji. No a ona už je po facelitu. A já tam nechtěl jejich kulatej řetěz s krátkou lištou tak jsem tam chtěl svoji řeznou soupravu a byl jsem u toho když to na tu novou... celý příspěvek >
Pila ktera vydrzi, 24.1.2015
Na prvních 560xp byla primárně 3/8,po dvou letech jsem koupil druhou a tam už byla 0,325. Nebyl problém si to přehodit zpátky na 3/8. Teď co je u nás v prodeji 562xp už se prodává 560 jenom s 0,325 kde nejde přehodit prstýnek na 3/8. Musela by se... celý příspěvek >
Paděleky, 14.12.2014
Jestli používáte helmu jenom na práci s křoviňákem tak stačí sluchátka bez přilby. V textu na webu firmy Lignus FM je všechno popsaný, ale z vlastní zkušenosti může napsat že rádio je dokonale slyšet i při tom nejbrutálnějším kácení a řezání.
Paděleky, 14.12.2014
Ty sluchátka s rádiem jsou na každý ucho jinak tvarovaný. I celkově líp tlumí a co teprve když pustím rádio. Pilu samozřejmě slyším, ale je to luxus. Jsou teda těžší, ale to dá rozum že musí být.. Repráky, baterky atd..
Paděleky, 8.11.2014 Obsahuje fotku
Přilbu mám od čtvrtka, ale kanystr prý až koncem roku..
Proč by se měly používat rukavice při práci s motorovou pilou?, 15.7.2014
Bez rukavic s motorovkou asi dělat jde, ale já si to bez nich v lese nedokážu představit.Nemyslím ty plácačky za dvacku na míchání malty nebo k čemu to je. :-)
Husqvarna 560XP model 2014, 3.6.2014
To napíšu moc rád. Je to Husqvarna Svitavy... Já před nima smekám. Když před dvěma léty začínali, vzájemně jsme si pomohli a dneska dělají víc než nadstandard..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika