Husqvarna 560XP model 2014



   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8   
                     
host - 140.103 (?) 
10.4.2014 10:44

Milane vyzkoušejte 98okt. benzín a výměnu palivového filtru.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
                     
host - 41.112 (?), 10.4.2014 11:17
Snad by tato rada pomohla po několika měsících těžby a oktany :-)?? jsou o ceně, funkčním pilám stačí s rezervou 95.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 10.4.2014 12:58

98oct. případně 100oct.  nebo litrovka aspenu koupit jde na netu (také vysší octanové číslo) zjistí úbytek komprese a zalepený filtr (výměna) zajistí max. průchodnost palivového vedení což revboost potřebuje ke správné fukci, jedna nádržka kvalitnějšího benzínu nikoho nezruinuje, nesmějte se když nevíte o co jde, jde o to najít příčinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 43.12 (?), 10.4.2014 14:02
Pletete si řezání svoje s dotazem, Vám se palivové vedení zalepí, kdo řeže často, tomu ne. :-).
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 33.154 (?), 10.4.2014 14:11
Jo o litr aspenu fakt nejde Zkušenosti s Husqvarna 560 xp host - xxx.xxx.90.249 (?), 10.4.2014 12:23 Husqvarna 560 je absolutní katastrofa.Po roce používání zůstala v podstatě původní jen nádrž a startování, vše ostatní (v záruce) vyměněno, kartery, válec, olejové čerpadlo atd.atd... Pila se v podstatě rozpadla.Ano je pravda, že je to živá pila ergonomie super, ale to je tak všechno.Autorizované servisy za posledních 5let klesly z kvalitou, hrůza, jsem fakt nasr... Každý vi, že třeba silentbloky pod nádží praskají jak na běžícím pásu a v celých Krkonoších(nebyl jsem všude) není skladem, čekal jsem DESET dní.První oprava tři týdny.Už je zase v servisu třetí týden, nemít víc pil tak chcípnu hlady.Po 27 letech s husqvarnou končím, vehnaly mě do náručí stihlu, nemám nervy pořáde telefonovat, jezdit, doprošovat.V Brně na veletrhu ve stánku husqvarny kázal strejda moudra typu= výfukové spaliny projdou dvakrát motorem to je ekologické, no ale ta životnost už tam neni... bla bla bla.Dřevorubec by měl po roce pilu zahodit a koupit novou... bla bla bla, úplně mimo realitu, když se dělá za 100 kč za kubik Husqvarno jdi, víš kam...  
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 211.189 (?), 10.4.2014 15:47
Zeptám se, mění na záruku i ten válec nebo se servis brání a svádí to na špatný zacházení?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.103 (?), 10.4.2014 18:49

Podle sériového čísla husqvarna zjistí jestli je to na záruku nebo ne, stroje které jsou dřívějšího data výroby 2011 opraví husqvarna na svoje náklady i po skončení záruky, takže samovýrobci nemusí mít strach a novější stroje už mají dřívější závady ošetřené, takže nakopírovaný příspěvek z energoportálu sem dávat nemusíte, jsou to pořád neustále jedni a ti samí pisatelé co změní IP a hurá pomlouvat konkurenci, pružiny už nepraskají a další závady už jsou u modelů 2014 taky podchycené. Kdo se neumí o techniku starat a nemá pro ni cit ať si ji nekupuje, když pracuje s pilou jako s kovadlinou, má si koupit kovadlinu, náruč Stihl je možná lepší u takových "profíků" pro obě strany.

Profíkovi se pal. filtr nezalepí, ale zanese, píšu, nesmějte se, nerozumíte tomu, věnujte se značce kterou prodáváte (Dolmar) bude to tak lepší. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 32.215 (?), 10.4.2014 19:14
Já nic neprodávám, na rozdíl od Vás, ale často používám, na rozdíl od Vás. Psal jste vyměnit palivový filtr na nové pile, musím se smát, co řádek, to perlička. Jinak husqvarně ty opravy po záruce nezávidím, spadne to na amatéry, profesionálové se 560 zbavili, nebo to v nejbližší době udělají.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Hupino - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (77) - 211.189 (?), 10.4.2014 20:17

Na ten válec jsem se ptal já, jen jsem se nepřihlásil. Dejme tomu že je pila v záruce. Já si myslím, že Hq se může bránit tím, že je to špatnou údržbou, přetěžováním atd... Nevím a proto se ptám, jestli vymění v záruce i tohle??

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 96.2 (?), 10.4.2014 21:08

Pokud se pohybujeme v rámci občanského zákoníku (tedy nákup soukromou osobou, ne firmou) tak by to neměl být problém. Jistě se jim do toho nebude chtít ale přetěžování nebo špatnou údržby by museli prokázat oni. Např. neodborný zásah atp.. Takže případně doporučuji vytrvat v "naléhání" a rozhodně si všechna rozhodnutí vyžádat písemně (reklamační protokol).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika