elektrická řetězová pila



gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 110.159 (?)
23.9.2008 17:54

dnes jsem byl v hornbachu. Náhradní řetěz k pile nedostanete, je to jejich tisková chyba:(  v ruce se drží docela dobře. na rozdíl od ostatních vystavených má krásně jemný vypínač. možná by mohla mít z venku výměnné uhlíky, ale to bych chtěl za ty peníze moc. kdosi tu psal, že se dá sehnat v německu za 89 euro. 

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3   
host - 227.229 (?), 8.9.2008 13:46, zobrazeno: 24680x

Chtěla bych si pořídit el. řetězovou pilu. Budu ji potřebovat k řezání dřeva do krbu (štípaná delší tvrdá polena). Máte někdo zkušenost s pilou Partner Es 220? Můžete mi někdo nějakou doporučit v cenové relaci kolem 3000 Kč?Děkuji

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 133.102 (?), 9.9.2008 10:50

Překvapilo mě, že se Dolmar prodává v supermárketu, ale v hornbach je teď Dolmar ES 38 i s náhradním řetězem za 2790kč. O té pile nic nevím, ale asi bude dobrá.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
gerchán - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (138) - 110.159 (?), 23.9.2008 17:54

dnes jsem byl v hornbachu. Náhradní řetěz k pile nedostanete, je to jejich tisková chyba:(  v ruce se drží docela dobře. na rozdíl od ostatních vystavených má krásně jemný vypínač. možná by mohla mít z venku výměnné uhlíky, ale to bych chtěl za ty peníze moc. kdosi tu psal, že se dá sehnat v německu za 89 euro. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 176.110 (?), 23.9.2008 19:49

to ze sa Domar predava v supermarkete resp. hypermarketoch je najlepsia vec co mohli manazeri spolocnosti urobit, nic lepsie v danej situacie nie je, ine riesenie neexistuje (len treba zvolit vhodny sposob predaja aj v marketoch)... Dolmar nemoze budovat predaj na znacke, ani sa tvarit exkluzivne, je neskoro na vlastnu predajnu siet a pod... kto ma iny nazor, odporucam pockat s reakciou, este si rozmysliet reakciu, dobre nad tym porozmyslat, nastudovat si marketing, formy predaja a pod. a dat mi za pravdu :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 23.9.2008 20:10

Bunny, už se přihlaste, tentokrát to bylo . Ani HQ a STIHL to podle mne nedělají dobře, toto je strategie vedoucí do pekel. HQ to navíc ještě vyšperkuje prodejem v Supermarketech, kde ani neupozorní kupujícího na jejich značkovou síť! Tento systém sem přitáhla generace prekabátěných, po revoluci. Začali u automobilů, motorek a skončí asi u ponožek! Aspoň doufám! Opravuji i Dolmary a pro zákazníka velice spokojeného mi kdysi normálně dodali nový stroj. Takto se značka lépe zapíše do povědomí lidí, jen to chce ještě větší kvalitu! Musí vyvážit ty " podavače" v marketech!

Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 94.19 (?), 1.10.2008 10:27

Jestli už není pozdě, Partner ES 220 mám, jednou v opravě s čerpadlem, dvakrát s problémem, že někdy maže a někdy ne. Olej M6A. Vše v záruce a v prvním roce, problémy s mazáním přetrvávají, mám pocit, že neví, co s tím udělat. Problém se většinou objeví po naplnění nádržky olejem, nikdy olej nevyjíždím do prázdné nádržky. Původní lišta se nadměrně sjíždí(porovnání se Stihl, asi stejně v provozu). Znovu bych si ji nekoupil a už vůbec ne za ty peníze, které původně stála(4000,-).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 133.102 (?), 1.10.2008 11:24

stejný supermárket nábízí i Johnseredy- sestra od Husqvarny. Dokonce jsem v hornbachu koupil i čtyřzubý kotouč na křovinořez 255mm značky Husqvarna za 50kč! třícípáky vyprodávali za 100vku. Už jen Stihl a budou v supermárketech všichni. Jirka Suchý

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 14.243 (?), 2.10.2008 7:18

Má tu někdo zkušenosti s elektrickými řetězovými pilami NAREX? Jejich nová řada se jeví celkem solidně, ale absolutně netuším jake jsou... poradí mi někdo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 130.20 (?), 2.10.2008 7:32

Mám Narexku jen k občasnému, spíše příležitostnému použití - ořez stromů před pokácením, úprava palivového dříví, když je syrové sklopené z náklaďáku, ev. pořezání balíků z pily. Nakupuji ve značkové prodejně, kde mám servis i s kávou (ovšem neodejdu, aniž bych si nějakou maličkostí neudělal radost). 

Výkon el.pohonu je samozejmě menší, než u profi benzinových. Existují už i aku - zatím nemám a neplánuji.

Ovšem pokud bych plánoval větší rozsah prací nebo měl pocit omezení kabelem, šel bych do benzinu na plrofi úrovni, což bude nad 10 tis. Kč.

Pozor na bezpečnost! Zdraví Z.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 14.243 (?), 2.10.2008 7:51

Dik za info...

Ja chci pilu k porezani palivoveho drivi na chalupe, k pokaceni mensich stromu na zahrade... a uprednostnuji elektrickou, protoze do lesa s ni nehodlam chodit (ani nesmim) a benzinka neni siroko daleko.o)

ptam se hlavne z toho duvodu, ze nekolik lidi tu psalo, ze ma spatne vyresene vibrace a je poruchova...

Mam treba vrtacku NAREX a jsem s ni maximalne spokojen, proto me udivila tahle reakce...

Muzu se zeptat jakou presne pilu mate? (TYP)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika