Zázraky v zahradě



kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?)
12.10.2008 19:12
tak vlozim slibene fotky. Z.M.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4,  5  >   
Jardín - (8) - 67.226 (?), 11.10.2008 21:51, zobrazeno: 132355x

Samozřejmě, že nemám na mysli zázraky v pravém smyslu slova, jako například návštěvu klokana či léta znesvářené tchýně, ale zázraky všedního dne, které pro mnohé ani zázraky nejsou či plynou kolem nich bez povšimnutí. Vždy mě potěší nějaká návštěva fauny, především návštěva doposud neviděného ptáka, motýla, brouka, ale i setkání s ještěrkou, ježkem, žábou či drevokocúrem.
Jsem rád za pocit, že po létech budování zítřků, kysličníku všeho, prachu a splašků se příroda opět, i když pomalu, vrací k přírodě a s ní i moje zahrada. Přikládám 11 fotek ze svých zázraků. Pro některé neznám ani vysvětlení, ani pojmenování. Nevadí.  Stačí, že mne zaujaly a potěšily.

Arachnosymfonie 1
Arachnosymfonie 1
Arachnosymfonie 2
Arachnosymfonie 2
Já koprovku ráda
Já koprovku ráda
Já ještě nevím, co bude k obědu
Já ještě nevím, co bude k obědu
V barvách armády
V barvách armády
NATO-nejraději na to
NATO-nejraději na to
Pospolitost
Pospolitost
Pelargonium albinum1
Pelargonium albinum1
Pelargonium albinum 2
Pelargonium albinum 2
Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 162.128 (?), 11.10.2008 21:59

"koprovka" je housenka otakárka ovocného. Máme ji letos také, už podruhé. Dá se najít i na mrkvi.

Letos u nás lítal i otakárek fenyklový, kupodivu si vůbec nevšímal fenyklu a mířil na šalvěj.

Fotky máte krásné, fotíte zrcadlovkou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Jardín - (8) - 67.226 (?), 11.10.2008 22:02

...nefotím zrcadlovkou, Pentaxem 555. Dvě fotky tam nějak nešly, tak snad později.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Daniela. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1262) - 204.208 (?), 11.10.2008 23:11

Pavouky sice nemusím, ale ti malí drobečkové jsou docela roztomilí.  Fotky jsou moc pěkné a zajímavé!    Zdravím - Daniela.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 152.7 (?), 12.10.2008 8:36
moc pekne fotecky taky rad fotim makro prohledam tisice fotek a vlozim taky nejake mimochodem otakarka fenykloveho se mi letos podarilo ulovit fotakem v mobilu ale i tak je snimek slusny tento motyl je vzacny a videl jsem ho teprve po druhe v zivote. Z.M ps du s fotakem do zahrady treba neco ulovim
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 12.10.2008 19:12
tak vlozim slibene fotky. Z.M.
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
Lumikol - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (133) - 181.138 (?), 12.10.2008 20:20

Tééda ty orosený jsou super, teda všechny jsou krásný, ale já to orosený období zbožňuju. (nejen období, třeba sklenice s něčim dobrým, když se orosí )Mohla bych ted být venku jenom ráno.Škoda že neumím fotit, po ránu je to tady jak v pohádce.Budu se muset pochlapit, a něco ulovit.Lucka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
kenybz - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (64) - 152.7 (?), 12.10.2008 21:23
myslite treba pivo? hehe... jak jsem toto forum dnes rano procital tak me napadlo zajit na louku s fotakem a udelat par fotek nakonec jsem ich nafotil cca 100 a temer vsechny jsou povedene. Za ty durch mokre boty aj s ponozkama to stalo. Pritom jsem nepredpokladal ze bude tolik zajimavych ukazu k foceni. Hezky vecer preje Z.M. otakarka vlozim zitra
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
flam - (31) - 221.237 (?), 12.10.2008 22:04

Taky připojím, ona se taky na tom točila, máme takové krátké video, ale to se nedá sem a pak si odskočila vedle.

Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Bez názvu
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
micuko - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (712) - 19.202 (?), 12.10.2008 22:44

Jak tak koukám, budu se muset zdokonalovat ve focení.Nato je nádherná, a při pohledu na houby co nafotil Keny(jestli dovolíte bez toho bz)jsem až dostala chuť na praženici.Tak vidíte jaký jste dobrý fotograf, v Lucii to vyvolalo chuť na pivko(i když se to snažila maskovat)A ve mně chuť na jídlo(nemaskuji)No tak se budu těšit na další a když někdy někde něco nafotím přidám se.Flam, kobylka je bezvadná, pěkný kousek!!!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika