Příspěvky uživatele - flam

Neznámá květina, 17.9.2016 Obsahuje fotku
Prosím kdo by uměl určit tuto květinu. Dostala jsem ji darem, má hrubé listy a vůni po citronu.
Medvědí česnek, 17.6.2015
Ráda bych se zeptala jestli žlutě kvetoucí česnek je také medvědí česnek a může se konzumovat jako bíle kvetoucí.
Nekvalitní broskve, 12.8.2014 Obsahuje fotku
Prosím o radu, proč (pokud je úroda broskví) tyto plody mají po sobě fleky,(viz foto) které jsou pod slupkou hnědé. Děkuji za radu.
Hledání jména květiny, 21.6.2014 Obsahuje fotku
Prosim kdo by věděl jméno této květinky?
Jak se jmenuje, 19.7.2011 Obsahuje fotku
Dostala jsem cibulky této květinky a nevím její název a jestli se má ze země vyndat. Poradí mi někdo?
Neznámá rostlinka, 28.2.2011 Obsahuje fotku
Poznal by někdo tutu květinku? Teď je ostříhaná a v létě kvete drobnými fialovými kvítky.
Rozkvetlý Krvokvět, 22.5.2010 Obsahuje fotku
Posílám na ukázku jak mi nádherně vykvetl Krvokvět, aby jste se z té krásy radovali se mnou.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 1.3.2010 Obsahuje fotku
Tak se mi zdá, že nikomu nic pěkného doma nekvete, že tu nepřibývají fotečky. Jednu přidám. Krásně mi vykvetla Líbenka (Eucharis)
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 7.2.2010
Tak tahle kytička - Papoušek - se mně ne a ne a nedaří. Jaké má u vás podmínky? Mne asi nemá ráda.
Nejzdařilejší pokojové rostliny, 7.2.2010
Lenko, co je to za květinku s tím růžovým květem? Nádhera
Pokojové rostliny, 5.2.2010
Begonie -hlízy nechávám na chalupě ve sklepě pokud nějaká zajde dokoupím. micuko- pěkně jste mne rozesmála. Pod okýnkem nesedávala babička, ale na druhé straně dvorku děda a pod zadkem prak na vrabce, ale to už je opravdu dávno.
Pokojové rostliny, 5.2.2010 Obsahuje fotku
Ano, molice je pěkný prevít taky s nimi bojuji zrovna i na fuchsiích, je třeba pořád opečovávat a prohlížet, ale kdo má rád kytičky tam mu to nevadí že? Ještě přidám foto fuchsií.
Pokojové rostliny, 5.2.2010
micuko, Mračňák náročný na pěstování není, klidně do toho jděte. Chce více vody a co je ale horší " přitahuje" molice, ale to není sám že? My ho převážíme na leto na chalupu, je venku, ale když jedeme domů na zimu musím ho hodně ostřhat,... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 5.2.2010 Obsahuje fotku
Taky se musím pochlubit jak mi letos kvetl Mračňák. Sice takto kvetl v létě, ale je to vlastně přenosná pokojová kytka.
Jak pěstovat Cymbidium, 27.1.2010
Mohl by mi někdo poradit jak pěstovat Cymbidium? Mám ho 3 roky a teď vyhání na květ, ale nevím jaké podmínky mu vytvořit, aby zdárně květ vykvetl a jestli se po odkvětu odstraňuje příslušná sazenice?
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika