Zabezpeceni zahradniho traktoru



host - 105.167 (?)
10.3.2017 6:21
Mrkněte na Trackito. Levné úplně není, upozornění na android, dál platíte za data. V mém W se osvědčil, zloděj byla moje žena :-), jela na nákupy. Trošku ji překvapilo, když jsem ji zavolal, že parkuje u Olympie.
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2   
host - 65.111 (?), 9.3.2017 17:14, zobrazeno: 9592x

Zdravim vsechny majitele zahradnich traktoru.

Mel bych dotaz ohledne zabezpeceni vasich stroju. Resite zabezpeceni nejak specielne? 

Mam traktor Expert 92.160 H v garazi na chate a rad bych ho nejakym stylem zabezpecil proti kradezi. Jedine co me napadlo, je boticka na kolo.

Neco podobneho jako toto.

Myslite, ze je to dobry napad a ze to ma cenu?

Predem diky

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 19.98 (?), 9.3.2017 20:37

Nemá to cenu.Kolo Vám velmi lehce oddělají a koupí si jiné.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 86.40 (?), 9.3.2017 20:43

kdyz se zlodej dostane do garaze tak kazde zabezpeceni trakturku je knicemu ma tam cas ho prekonat a nebo kdyz se mu to nepodari tak udela aspon veklou skodu zaklad je zabezpecit garaz tak aby se dala jen velmi tezko prekonat a pojistt alarmem

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
bunny - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (813) - 67.176 (?), 9.3.2017 20:49

niekde na nete som videl také "izé" ako minca asi veľké na batériu, čo vysiela signál v prípade že sa stroj začne hýbať, tak odošle sms do mobilu a dá sa sledovať kam sa to hýbe pomocou gps. nebolo to ani drahé. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 105.167 (?), 10.3.2017 6:21
Mrkněte na Trackito. Levné úplně není, upozornění na android, dál platíte za data. V mém W se osvědčil, zloděj byla moje žena :-), jela na nákupy. Trošku ji překvapilo, když jsem ji zavolal, že parkuje u Olympie.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 65.110 (?), 10.3.2017 9:08

Dekuji moc za reakce. Mam na chate Jablotron cidla + napojeni na pult s vyjezdovkou, ktera by tam melo do 20ti minut byt. Vse overene a spolehlive. Je mne jasne, ze pokud by mel zlodej neomezene mnozstvi casu, tak prekona temer jakoukoli zabezpeceni, ale mne jde jen o to ho zdrzet na co nejdyl, coz znamena ze ta boticka co jsem navrhoval neni spatne reseni.

nebo?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 47.55 (?), 10.3.2017 11:09

Ked ho chcete zdrzat, tak odmontujte kolesa a kazde skryte na samostatne miesto :D Ale aby to nakoniec viacej neobtazovalo vas ako zdrziavalo zlodejov

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 168.119 (?), 10.3.2017 11:34

Je to o čase a pojistce. Já jsem v garáži zabetonoval krátký železný čtyřhran, ten přejedu na doraz ke zdi, sundám koš a zezadu nasedím větší čtyřhran (pasují do sebe), mají oka a ty zamknu bezpečnostním zámkem koš nasadím, zdravím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 65.110 (?), 10.3.2017 12:04

Diky za reakce. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 40.135 (?), 10.3.2017 13:52

temer v kazde garazi je nekolik nastroju vhodnych k prekonani zamku pacidlo, karboflexa, stipaci kleste, kladivo atd, takze ma zlodej na vyber ja bych to osobne jeste pojisil kamerou nebo fotopasti

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika