Tak už to je tady - iTEST - farm.



Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?)
24.9.2009 17:17

A tak je to se vším!"Objektivní"  testy se provádějí následovně - objednej u nás opakovaně hodně inzertní plochy a testy  dopadnou dobře

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Stránky: 1,  2,  3,  4   
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.9.2009 13:49, zobrazeno: 33714x

Tak nám zase tým "odborníků" připravil SUPER test. Být majitelem jakékoliv vyhlášené značky, zahodím firmu i s rukama a jdu se stydět na severní pól!!!

Už první odstavec "Délka záruky", hovoří za vše!  Vítěz testu Hitachi, mimochodem zcela evidentní Číňan, nadchne svou cenou (20 151,- Kč), kdo skončil s " výborným poměrem cena/výkon" asi psát ani nemusím. Zajímavostí je, že si iTEST počkal na "mimořádnou slevu" jinak předražených pil a místo běžných 13 590,- Kč, uvedl akční! Jak je vidět odbornost testujících se nezměnila. :-((

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
andy.wise - Zlatý Zahrádkář .Zlatý Zahrádkář. (585) - 220.250 (?), 24.9.2009 14:03

Radku, on se vám Gl nepřiznal? Metodiku testu vymýšlel on. Důkazem budiž, že ji zde přesně popsal v jednom thredu, a jak řekl, tak se i stalo. Vítězem je něco, pro co se naohýbají podmínky testování, přičemž oleomac má skoro ty samé parametry, ale stojí polovinu.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
RadekB - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1424) - 21.230 (?), 24.9.2009 14:21

Ne Andy, dost mne překvapil! Vítězem nemůže být O.M., z jednoduchého důvodu, to už by byla otevřená reklama a tlouklo by to do očí daleko více! Docela rád bych si s Gl. popovídal osobně, je li to ten odborník co má velké zkušenosti s řezáním dřeva. :-(  Nic ve zlém Gl. :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 90.168 (?), 24.9.2009 14:44

Ale houby, jen jsem si tipnul výsledek itestu a Andy si teď dělá srandičky.

Že já hlupák místo slabé Dolmarky nekoupil radši OM ;-) Mimochodem Solo je taky pěknej krám :-D   PS: Za zkušeného odborníka na řezání dřeva se nepovažuju ani náhodou! ;-)  Na osobní popovídání to máme bohužel trošku z ruky..   Gl.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 213.94 (?), 24.9.2009 14:26

Nepochopím, proč se v Husqvarně a Stihlu nepodívají, jak vypadá pořádná pila u Bédi Trávníčka a pořád vyrábějí ty klumpy, se kterými se nadá dělat :-)))

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 114.79 (?), 24.9.2009 16:51

Mě by zajímalo s jakým řetězem a jak provoděli ten podélný řez. Protože sám jsem majitelem HQ 445 a přesto, že mám na podélné řezání řetěz k tomu určený, tak nechtěje se zdržovat přehazováním řetězu (protože na přesnosti mi nesešlo) jsem ořezal kládu cca 2m do hranolu 20 x 20 cm za 10 minut včetně otáční a zapření klády. Podélný Řez jsem prováděl v ruce bez použití přípravků k tomu určených. Pila se nedusila a evidentně neměla s tímto úkonem problém. Tak by mne moc zajímalo jak to ti laici dělali. škoda, že je ještě nenapadlo k tomu udělat Home video.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 118.44 (?), 24.9.2009 16:54

Píšou tam že v loňských testech se dolmar ps-500 umístil lépe, já to na těch jejich slavných stránkách nemůžu najít -viděli jste někdo ten test nebo už na nich nechávají jen to co se jim hodí, a nebo už neví ani co píšou?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
Chemický Alí - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1247) - 7.210 (?), 24.9.2009 17:17

A tak je to se vším!"Objektivní"  testy se provádějí následovně - objednej u nás opakovaně hodně inzertní plochy a testy  dopadnou dobře

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 118.44 (?), 24.9.2009 17:55

Jestli ten test s ps-500 opravdu neexistuje, tak bych to viděl tak že ps-500 loni zkoušeli a zjistili že je o moc lepší ne oleo-mac apod, a proto se rozhodli ji tam radši nedávat a dali tam radši starší dolmar ps-400.A letos tam raději taky dali starší verzi dolmar 111,pro jistotu, a porovnávají to s top pilama oleo -mac .Asi se některý redaktor nechtěně prokecl že ji testovali, ale je to jen moje hypotéza 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 58.160 (?), 24.9.2009 18:25

naprosto neobjektivní test plný nesmyslných blábolů. Nic víc se na to nedá říct.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika