Příspěvky uživatele - andy.wise

Otáčkoměr, 9.7.2011
Asi všechny 4T motory zahradní techniky mají stejně zapalování ve 2T režimu. Je to jednodušší, levnější, ale automěřáky rovněž neměřitelné.
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 26.5.2011
Děkuji. Motor je nějaká Čína. Pro 4T motory, jak mi bylo řečeno, odstředivá spojka nemá kuželovou díru, ale rovnou, se zářezem na pero, zespod jisticí vnitřní závit. Jak je to s délkou hřídele?
Výměna motoru 2T za 4T na Jikov BDR 700, 26.5.2011
Můj motor Jikov se po GO zadřel na klice (poškozena klika, válec, píst), a už se mi nechce kupovat nové díly, už proto, že za cenu nižší lze koupit silnější 4T motor. Je jasné, že bude potřeba vyměnit i hnací řeměnici, úchyt motoru ke klečím, a... celý příspěvek >
Motor Jikov 2-takt - kontaktní zapalování, 11.10.2010
Olej se nalévá po ten prolis po obvodu spodní misky filtru.
Přidáváte do oleje Metaltec 1, 7.10.2010
Že má pořád někdo potřebu něco cpát motoru za každou cenu. Opět se strhne debata mezi těmi, kdo používají a jsou spokojeni, a mezi těmi, co nepoužívají, a motor jim funguje stejně dlouhou dobu. Přičemž ti první, kdyby nepoužívali, tak se motor... celý příspěvek >
Kmitací pila, 3.10.2010
Mám kmitací (mečovou) pilu od Gude a jsem spokojen s její univerzálností. řeže dobře jak ocelové profily, či třeba nepřístupné rozvody topení u zdí, tak plasty, větve na zahradě, znečištěné dřevo, u kterého si nejsem jist, zda v něm není hřebík, a... celý příspěvek >
Nikasil u dvoutaktu, 14.9.2010
Nicasilové (či jiné) nástřiky bezvložkových válců (tedy pouze vývrt do bloku) se dělají od konce devadesátých let postupně na téměř všech zážehových motorech osobních automobilů. Samozřejmě motory starší konstrukce, přesto dodnes vyráběné, jsou... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu do 10 tis.?, 26.8.2010
Kolik litrů benzínu jste nařezal s konkurencí od HQ a Stihl?
Pryžová membrána u vodárny CMI 1000, 11.8.2010
Vak lze koupit v prodejnách s čerpadly, např. sigma/neptun či v prodejnách s vodoinstalaterským materiálem. Jinak lze asi za 550 koupit celou nádobu včetně vaku. PS: To samozřejmě není vak konkrétně na CMI 1000, ale na nádobu 24 - 25 l.
Křovinořez? Stihl fs130?, 5.8.2010
Bez ohledu na předchozí příspěvek, který správně udává hodnoty, jsou vibrace FS 130 únosné. S tímto křovinořezem jsem napoprvé pracoval 2 hodiny na jeden zápřah, a ruce mě brněly asi jako po stějně dlouho práci s pilou, takže vibrace jsou sice vyšší... celý příspěvek >
Spojka na zahradní hadice 1´´, 26.7.2010
Zkusím ještě gumy pomáznout vazelínou. Silikonovou. Jiná gumu rozleptá.
Zahradní traktor - nejvhodnější doba nákupu, 21.7.2010
Nepletete :-), nějak jsem si to neuvědomil.
Zahradní traktor - nejvhodnější doba nákupu, 21.7.2010
Možná stojí za to uvážit, za jaký peníz se koupí traktoru na podzim nechat připravit o čtvrtinu záruční lhůty.
Lepší křovinořez - který?, 20.7.2010
Je uplne jedno či dvoj, štvortakt alebo 4mix v týchto triedach všetky trasú a to tak že fest.Také info že 4štvortakty trasú menej a sú podstatne tichšie - niekoľkokrát som to tu čítal.Len by ma zaujímalo prečo tabuľky hovoria niečo iné. Tabulky... celý příspěvek >
Vrtaná studna 80 m - jakou hadici?, 19.7.2010
Černý je polyethylen, nikoliv polypropylen.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika