Nemám s Mountfieldem zásadní problém



host - 210.205 (?)
27.5.2015 23:45

Zdravím,

mám Experta také třetí sezonu. Stejně se mi projevila vůle v řízení a není to náročností používání, nýbrž šlendriánem při montáži kol. Chybí vymezovací podložky, aby se kola nemohla posouvat na čepech ze strany na stranu. Tak vznikne vůle mezi ložisky a čepy, která rozhodně není v toleranci.

Až na další maličkosti, které opět byly způsobeny nedokonalou montáží, souhlasím že to je výborný stroj. Chválím hlavně motor Kawasaki. Petr

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
Din - (7) - 55.92 (?), 23.2.2015 20:41, zobrazeno: 4079x

Většinu zahradního vybavení jsem kupoval v akcích u nich a v akcích nakoupené věci byly při porovnatelné kvalitě cenově alespoň trochu níž, než u konkurence... U poslední koupě se u elektrické motorové pily během něco víc než jedenoho roku projevila třikrát ta samá závada na přidřeném ložisku brzdy řetězu a reklamace byla v plném rozsahu uznána a dostal jsem za stávající pilu jinou a trošku lepší (porouchaný model již nebyl v nabídce)... Pokud se člověk nechová technicky i lidsky jako idiot, je možné se se servisáky rozumně, bez nějakého lhaní a zkoušení opiček domluvit a nastalý problém oboustranně korektně řešit... Alespoň v pobočce Kolín to tak zatím platí... Nyní tam mám zaplacený zahradní traktor Wolf Garten Expert 92.160 a čekám na jeho dodání... Snad nebude problém ani v tomto případě a kluci ze servisu mi před dodáním stroje na něm při jeho sestavování narvou všechny maznice tím, co do nich patří... Jinak k mnou zmíněnému zahradnímu traktoru WG Expert 92.160 na jiné diskuzi nějak uvadla diskuzní aktivita, tak chci poprosit jeho uživatele o sdílení + i - zkušeností a postřehů o něm... Díky...

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 49.17 (?), 2.3.2015 18:28

Je to jeden z nejlepsich traktoru, ktere kdy meli a maji v nabidce, mam presne tento. Je u nas v narocnem provozu dve plne sezony a bez jedineho problemu - krome vuli v rizeni, ale ty jsou dane narocnosti pouzivani a presto jsou v tolerancich.

Narocnym pouzivanim minim sekani zelenych ploch vc. zahrad na rozhlehlem statku v nerovnem terenu, kde tyto plochy maji v souctu vymery pres 8500 m2 a sekany jsou mnohokrat do roka. Za sebe smekam a muzu jen doporucit.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 210.205 (?), 27.5.2015 23:45

Zdravím,

mám Experta také třetí sezonu. Stejně se mi projevila vůle v řízení a není to náročností používání, nýbrž šlendriánem při montáži kol. Chybí vymezovací podložky, aby se kola nemohla posouvat na čepech ze strany na stranu. Tak vznikne vůle mezi ložisky a čepy, která rozhodně není v toleranci.

Až na další maličkosti, které opět byly způsobeny nedokonalou montáží, souhlasím že to je výborný stroj. Chválím hlavně motor Kawasaki. Petr

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika