Příspěvky uživatele - Din

Hrušeň Lubeničarka, 1.4.2016
Děkuji za nabídku, ale rouby nemám na co naroubovat... Mám na zahradě kousek místa právě tak na další sloupový stromek a Lubeničarka mi přišla jako zajímavý počin... V loňském roce jsem ji jako sloupovku koupil, ale podežrali mi ji hryzci a nyní je i... celý příspěvek >
Hrušeň Lubeničarka, 1.4.2016
Přeji hezký den. Může mi někdo poradit, kde by se dala sehnat hrušeň Lubeničarka na takové podnoži, aby se dala pěstovat jako sloupovka...? Díky za tip...
Wolf-garten Expert 92.160 H, 1.6.2015
Přeji hezký den. My tu zmiňujeme ne zcela zásadní a řešitelné problémy pro poučení dalších možných majitelů zmíněného zahradního traktoru a může to pro někoho vyznít, jako varování před jeho koupí... Ale tak tomu není, jde jen o snahu předat... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 31.5.2015
Takže první zkušenosti. Traktor Wolf Garten Expert 92.160H jsem koupil v letošní zimní akci v Mountfieldu za 65900,- Kč. Když se podíváte třeba na Heurece na jeho současné ceny a porovnáte, co za ty peníze pořídíte u jiných výrobců, vyjde výsledek... celý příspěvek >
Shrabovač (odmechovač) trávy, 5.3.2015
Přeji hezký den... Doposud jsem léta sekal trávu na zahradě u domu ručně tlačenou motorovou sekačkou, nyní budu používat nový zahradní traktůrek... V trávě je rok od roku stále víc mechu, i když ho každoročně posypávám mletým vápencem... a na té... celý příspěvek >
Nemám s Mountfieldem zásadní problém, 23.2.2015
Většinu zahradního vybavení jsem kupoval v akcích u nich a v akcích nakoupené věci byly při porovnatelné kvalitě cenově alespoň trochu níž, než u konkurence... U poslední koupě se u elektrické motorové pily během něco víc než jedenoho roku projevila... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 12.1.2015 Obsahuje fotku
Ahoj. Zvažuji koupi tohoto traktoru, nyní je v MNF za dosažitelnou cenu... a zde sdílené rady se můžou hodit... Ale chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s za traktorem taženým provzdušňovačem trávníku, který je v tom samém provedení nabízen více... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika