Příspěvky uživatele - 55.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Wolf-garten Expert 92.160 H, 1.6.2015
Přeji hezký den. My tu zmiňujeme ne zcela zásadní a řešitelné problémy pro poučení dalších možných majitelů zmíněného zahradního traktoru a může to pro někoho vyznít, jako varování před jeho koupí... Ale tak tomu není, jde jen o snahu předat... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 31.5.2015
Takže první zkušenosti. Traktor Wolf Garten Expert 92.160H jsem koupil v letošní zimní akci v Mountfieldu za 65900,- Kč. Když se podíváte třeba na Heurece na jeho současné ceny a porovnáte, co za ty peníze pořídíte u jiných výrobců, vyjde výsledek... celý příspěvek >
Mazání částí zahradního traktoru, 25.5.2015
Dobrý den. Jakou vazelínu byste doporučili do tlakové maznice pro mazání svislých čepů přední nápravy zahradního traktoru a do dalších maznic na jeho částech...? Ptal jsem se v servisu MF a odpověděli mi dost nejasně a nejednoznačně... Chtěl bych... celý příspěvek >
Zvedák zahradního traktoru, 2.5.2015
Jsem krátce majitelem zahradního traktoru Wolf Garten 92.160H a budu muset řešit i jeho údržbu v situaci, že se pohybuji převážně o francouzských holích, moje pohybové a údržbářské možnosti jsou tím dost omezené a nějakou montážní plošinu... celý příspěvek >
Zvedák na zahradní traktor, 7.4.2015
Mám čerstvě koupený zahradní traktor Wolf Garten Expert 92.160 H... Chtěl jsem řešit čištění jeho spodku zvednutím předku za nárazník pomocí řetězového kladkostroje, ale po přečtení diskuzí a okouknutím zadku stroje je zřejmé, že bych při smysluplném... celý příspěvek >
Shrabovač (odmechovač) trávy, 6.3.2015
V úvodním dotazu tématu jsem měl asi uvést, že se už pohybuji většinou o francouzských holích, proto jsem kvůli udržování větší zahrady pořídil ten traktůrek... A se zvládáním přehazování kompostu to již taky nebude u mě moc prudké... Proto se zjímám... celý příspěvek >
Shrabovač (odmechovač) trávy, 5.3.2015
Přeji hezký den... Doposud jsem léta sekal trávu na zahradě u domu ručně tlačenou motorovou sekačkou, nyní budu používat nový zahradní traktůrek... V trávě je rok od roku stále víc mechu, i když ho každoročně posypávám mletým vápencem... a na té... celý příspěvek >
Nemám s Mountfieldem zásadní problém, 23.2.2015
Většinu zahradního vybavení jsem kupoval v akcích u nich a v akcích nakoupené věci byly při porovnatelné kvalitě cenově alespoň trochu níž, než u konkurence... U poslední koupě se u elektrické motorové pily během něco víc než jedenoho roku projevila... celý příspěvek >
Wolf-garten Expert 92.160 H, 12.1.2015 Obsahuje fotku
Ahoj. Zvažuji koupi tohoto traktoru, nyní je v MNF za dosažitelnou cenu... a zde sdílené rady se můžou hodit... Ale chci se zeptat, zda má někdo zkušenost s za traktorem taženým provzdušňovačem trávníku, který je v tom samém provedení nabízen více... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika