Malotraktor Vari



huztej - (16) - 48.26 (?)
15.11.2007 21:25
Pravda!!! dělalo se z toho co bylo ale na tom nesejde...právě proto že z 90% máme dlžbu nebyl důvod proč neudělat radlici!! Ale ten gumovej břit hodne snese :-) když občas narazí na obrubák.:-) nedám na to dopustit!!!
Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                     
host - 65.100 (?), 15.11.2007 17:26
Jaký používáte břit (spodek) shrnovací radlice? Máte tam nějakou gumovou planžetu nebo jen "nějaké železo" - např. L? Díky za info. J.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
huztej - (16) - 48.26 (?), 15.11.2007 20:09
Mam tam L profil a na něj je našroubavaný pás tvrdé silné gumy, aby se nepoškodila zámkovka!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 15.11.2007 21:08
Pěkná práce, jistě i cenově to výborně vyšlo, dle toho, jak jste popisovali z čeho je radlice vyrobena :)). Právě rovnost podkladu je podmínka úspěchu při odhrnování sněhu. U nás bych radlici moc nevyužil, protože máme různé povrchové úpravy a dříve jsem s radlicí stále na něco narážel, proto jsem ji měl vzadu potom, aby se nadzvedla, když tam byla nerovnost , ale zase tam zůstala vrstva sněhu. Tak jsem nakonec udělal kartáčový adaptér, ale i ten má svoje omezení - je třeba mít prostor, kam bude létat odmetený sníh.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
huztej - (16) - 48.26 (?), 15.11.2007 21:25
Pravda!!! dělalo se z toho co bylo ale na tom nesejde...právě proto že z 90% máme dlžbu nebyl důvod proč neudělat radlici!! Ale ten gumovej břit hodne snese :-) když občas narazí na obrubák.:-) nedám na to dopustit!!!
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
antoninkouba - (10) - 51.161 (?), 15.3.2008 20:18

Mám také radlici vyrobenou z toho, co dům dal.Je naklápěcí na obě strany, boční náklon mám také,perfektně to potom kopíruje terén.Vespod je guma z dopravníku a pro zvýšení životnosti gumy, jsou na každé straně štelovací splazy.Třicetikilovým závažím stroj vyvážím kvůli lehkému ovládání.Světlo jsem také udělal, protože odhrnuji část silnice. 

Radlice na Terru
Radlice na Terru
Radlice na Terru
Radlice na Terru
Radlice na Terru
Radlice na Terru
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
huztej - (16) - 48.26 (?), 16.3.2008 13:41

Tak tomu říkám radlice!!! to by si mohl závodit s liazkama kdo toho vyhrne víc!! Parádní práce!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 152.7 (?), 6.4.2008 8:25

Jako nadoba muly by sla pouzit mensi vana a nebo vetsi vana orizla a pak svarena... akorat ta prace s tim odletujici smalt.Dal by sel pouzit 200L sud trosku ho oriznout a hotovo. A prvni jsem uvazoval ze udelam nadobu ze stavebnich kolecek.Nejdriiv musim ale sehnat bantamove nafukovaci kola jak pro mulu tak pro muj robix.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
J.S. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3388) - 103.201 (?), 6.5.2008 20:17

To je výborná rada. Takže všichni budeme mít přinejmenším TK, nebo UŘ I. Ale mě by toto přidělalo více komplikací, než užitku. Kde to mít, jak to opravovat, jak se s tím dostat na pole. Možná tady někomu uniká, že tyto stroje jsou pro zahrádkáře, ne pro zemědělce, kteří mají velké plochy, nebo majitele velkých pozemků. Já si všechno opravím sám - pokud je třeba, těch několik stovek m2 obdělávat je zábava a výsledek je ten, že mám spolehlivého velmi univerzálního pomocníka. Až budete něco vyhazovat z Vari, dejte vědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
asteroid - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (87) - 70.240 (?), 6.5.2008 21:01

Pane J.S. na tyhle rýpaly já pěkně zvysoka s...

Prostě také nemám na TK nebo jiný čtyřkolový stroj a Vari mi slouží dobře - navozila komplet materiál na novostavbu RD auto se mi dostane k baráku na 50 metrů blíže ne...

Takže příště se na odpověď taky vykašlete a říkejte si je blbej je blbej...

Také si všimněte že málokdy se tímto způsobem ozve někdo kdo se zde registroval - jsou to většinou lidé co chodí po fórech a jenom prudí... Takže klídek, pohodička dám si stopečku...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika