Příspěvky uživatele - asteroid

Rhododendron na "mulči" z kamenů na textilii?, 15.4.2014
Mám ho takhle už 7 let a bez problémů..
Jaké lepidlo na extrudovaný polystyren?, 5.7.2011
lepidlo na fasádní polystyren je ideální.
Ohrazení jezírka pro želvy, 8.6.2011
Já mám ohrazení letního želvaria udělané z 20 cm vysokého pásu karí sítě. Nikdy nepřelezly, ani se nepodhrabaly..
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 23.5.2011
Já osobně by jsem vybíral mezi těmito dvěma typy: - Ponorné čerpadlo HC7 inox - Ponorné čerpadlo HC8 M s integrovaným plovákem Jsou levnější než vámi uvedená čerpadla, ale o 100% kvalitnější /i to že je to česká výroba je dost důležité...
Jaké zvolit ponorné čerpadlo, 23.5.2011
Zahrada je na rovině?? Jestli ano tak by jsem doporučil spíše čerpadlo s parametrama Extolu, sice nemá tak velkou výtlačnou výšku. ale na Ruche připojíte pouze jeden rozstřikovač - dává menší množství vody. Osobně by jsem se podíval po jiné značce... celý příspěvek >
Sestava do vrtu, 18.5.2011
Beny, měl by jsem několik dotazů ohledně čerpadla HC80 - 0,75 Alfapumpy. 1. Jaké je nejjednodušší a cenově únosné řešení automatického zapínání tohoto čerpadla bez instalace tlakové nádoby?? Zatím ho mám ve studně a je napojené na potrubní rozvod na... celý příspěvek >
Sekačka Partner P53-875DWA, 30.4.2010
Zahradu mám velkou a svažitou, problémy nemá...
Sekačka Partner P56 - 875DWA - znáte?, 30.4.2010
Mám jí, seká výborně, mulčuje a vyhazuje také fobře. Pohon je dobrý - mám na zahradě svah a je to bez problémů Mohli jí udělat trochu větší koš, to je asi jediné co mi vadí...
Jakou benzínovou sekačku s pojezdem, 23.8.2009
Také o tomto typu přemýšlím, jaké máte zkušenosti s pohonem předních kol - neprokluzují, a jak funguje regulace rychlosti? Jak velký je koš /v popisech na netu jsou hodnoty od 55 do 75 litrů/. Co skelet sekačky je dost pevný, nekroutí se?? Jediné... celý příspěvek >
Výběr sekačky - motory, 11.5.2009
Žádná rada nebo zkušenosti??
Výběr sekačky - motory, 10.5.2009
Mně se také nejvíce líbí Intek 875, jenom jsem chtěl slyšet názory ostatních..Jaký je rozdíl u BS motorů mezi OHV a DOV - nemyslím konstrukčně, ale který je určen pro náročnější provoz? Mám dost velkou a členitou plochu na sečení, takže sekačka... celý příspěvek >
Výběr sekačky - motory, 10.5.2009
Srovnání motorů Vybírám novou sekačku a zajímalo by mne srovnání motorů. Na netu jsem nějaké informace našel, ale doufám že tady mi nějaký odborním rád poradí. Jaký je rozdíl mezi těmito motory - Briggs&Stratton Intek 875 a Briggs&Stratton... celý příspěvek >
králičí hnůj, 27.8.2008
Je vhodný, ale musí "uzrát" - obsahuje nestrávená semena.
Dolmar PS-5000 a Husqvarna retez, 22.8.2008
Pokud jsou dodrženy rozměry pro danou řetězovou soustavu - to znamená rozteč, počet zubů a síla článku tak není problém řetězy zaměňovat...
jak vyřešit přesun vody, 10.7.2008
Jestliže není ještě další převýšení na sání, tak toto samonasávací čerpadlo samozřejmě zvládne. Akorát si musíte koupit na sání čerpadla plastovou trubku co se používá třeba na podzemní rozvody vody...
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika