Příspěvky uživatele - huztej

Malotraktor Vari, 16.3.2008
Tak tomu říkám radlice!!! to by si mohl závodit s liazkama kdo toho vyhrne víc!! Parádní práce!
Malotraktor Vari, 15.11.2007
Pravda!!! dělalo se z toho co bylo ale na tom nesejde...právě proto že z 90% máme dlžbu nebyl důvod proč neudělat radlici!! Ale ten gumovej břit hodne snese :-) když občas narazí na obrubák.:-) nedám na to dopustit!!!
Malotraktor Vari, 15.11.2007
Mam tam L profil a na něj je našroubavaný pás tvrdé silné gumy, aby se nepoškodila zámkovka!
Malotraktor Vari, 15.11.2007 Obsahuje fotku
Tak to hrne celkem dobře!!! Ještě jsem nestihl dodělat ten horní plech ale i bez toho je to OK. jen zaschne barva a je tam :-)
Malotraktor Vari, 8.11.2007
jj tak super!!! už se mi zrodila myšlenka...když zítra schrastím doma materiál tak v sobotu může začít padat!! =))
Technika orby, 8.11.2007
U Terry je normální že se orá, vláčí... a ostaní polní práce dělají na zpátečku!!!! Tak to má správně být a 1 a 2 je pro jízdu s vozíkem.
Malotraktor Vari, 8.11.2007
A foto upínání ke stroji asi nemáte... to zatim pořád zůstává ve hvězdách =)
Malotraktor Vari, 7.11.2007
Přesně! Takhle to plánuju už to v podstatě mam... jen dodělat uchuceni a otoč jinak radlice už by z hruba byla uvidíme co z toho vyleze =)
Malotraktor Vari, 6.11.2007
Mě by zajímala sněhová radlice k Vari. Nemá někdo foto?
Technika orby, 4.11.2007
Chce to páskovou odhrnovačku:-)..sice je to celkem naročný na výrobu ale v týhle lepivce by to bylo super! Osobně mít takovouhle půdu tak do toho jdu! Jinak teď připravuju radlici na sníh k Teře...kdyby měl někdo nějaký foto a poslal mi ho na mail... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
Já teda nevim no... připadá mi že pluh zeminu pouze posouvá dál a žádné obracení se nedostavuje ale když vidím tu půdu.....vůbec se nedivím!!! Jak je z mých fotek vidět na plný záběr a v poho ale je to dáno lehčí zemí...to je jasný!!! Tak mě tak... celý příspěvek >
Technika orby, 3.11.2007
tak super uz se tesim na fota!!
Technika orby, 8.10.2007
Chtělo by to foto =)
Technika orby, 5.10.2007
Jojo souhlasim ze geom. pluhu z vyroby neni idealni a proto par vylepseni a ora hezky zvlast v lehcich pudach jakou mame a dosahuje snadno hloubky 20-25 ale oram na 20 zhruba je to postacujici a ted po upravach to ora opravdu vyborne viz foto
Technika orby, 5.10.2007 Obsahuje fotku
Tohle není vlastně klasická předradlička, ale je to velmi efektivní viz předzchozí foto, kde je dobře vidět jak to zaorá hustý porost řepky. Jde vlastně o to, že to to vrchní vrstvu se zeleným hnojivem odvalí do brázdy. Podobný systém se používá i u... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika