Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
            
host - 103.200 (?) 
7.7.2013 22:17

Ještě dlužno podotknout, že v manuálu chybí (konkrétně v české sekci) některé stránky. A to tak, že nejsou vytištěny (čité, bílé stránky). Dobrý fórek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
               
host - 141.238 (?), 7.7.2013 22:45

já mám vytištěny všechny

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 103.200 (?), 7.7.2013 23:44

Tak to Vám ze srdce blahopřeji! Já to štěstí neměl :)

No nic tak se holt stavim v Lidlu na pokec.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 50.42 (?), 8.7.2013 9:49

pošlete mail, já to oskenuju a pošlu vám...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 34.50 (?), 1.8.2013 15:46

Nemusite nic scanovat, zde najdete k tomuto krovinorezu manual v PDF.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 49.17 (?), 10.7.2013 23:59

Tohoto textu jsem si vsiml az ted :). Naprosto stejnou uhlovou spojku "JAPAN" pouziva i Hecht, a par dalsich. Je to ocividne velkoobjemove vyrabeny dil, ktery je diky tomu tak levny, ze si ho muzou dovolit i levni vyrobci :)

Jinak s navodem mater pravdu, kdyz uz krovinak za 3000.-, tak je mile, ze je u toho regulerni navod a ne tri ofocene a seiste A4ky :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 214.22 (?), 7.7.2013 21:19

Dobrý den. Posekal jsem 3 zubem asi 2m vysoký plevel, bodláky, malinčí a pod. Najel jsem na velký kámen a akorát to odřelo barvu z nože.Pak 4 zubem vysokou trávu a strunou kolem plotu. Ten zápach z plastu u výfuku byl taky cítit, ale při druhém sečení to ustálo. Startuje to na první šup. Mám 180cm a postroj úplně zkrácený. Zkusil jste posunout objímku, za kterou se krov. upíná na postroj?Vibrace jsem neregistroval, možná proto, že to bylo moje první sečení s křoviňákem? Já jsem zatím velmi spokojen.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 103.200 (?), 7.7.2013 22:38

Zdravím.

Mám také 180cm výšku, objímku řídítek jsem v pohodě (povolením dvou imbusů) posunul směrem k motoru. Už je to pohoda. Přijde mi, že to je dělané pro 2m chlapiska :D

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 49.17 (?), 11.7.2013 0:06

Hlavne fakt pozor na dotahovani techle dvou imbusu, ktery se povoluji vibratema a prave ta spodni cast objimky dle zkuseneho serivsaka, ktery presne tento krovinka zda, hodne casto praska, protoze je z tvrde, ale krehke slitiny.

Ja to nakonec vyresil postelovanim postroje na mega kratkou velikost na prave strane, a je to OK. Nastesti maji postroj udelany tak, ze jsou svy daleko a lze to nastavit na hodne malou postavu (moje pritelkyne :). Ale i pro svych 177 cm jsem to musel fakt dost zkratit. Riditka k motoru jsem nechtel postouvat kvuli vyvazeni, uz takhle to, i s plnou nadrzi, tahlo na predek.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 141.238 (?), 7.7.2013 22:16

Zdravím, tento křovinořez jsem si koupil a předevčírem poprvé sekal. Je to můj první křovinořez tak nemám s čím srovnávat, ale řekl bych, že svou práci za ty 3 tis odvede.

Jen nevím jak se sytičem. Nemám automatický a v návodu je to velmi nejasné. Před studeným startem se má zaaretovat plný plyn a sytič dát do polohy podle značky, která na víku sytiče není, ale chápu, že má být přívod u vzd filtru otevřený. (??)  Nechápu, proč sytič dávat mechanicky do této polohy, když se tak stane již při zaaretování plného plynu.  Po nastartování se pak v návodu píše : " Nakonec páčku plynu jednoduše odblokovat. Současně se stlačením páčky plynu odblokuje páčka sytiče."  To znamená, že když po nastartování odblokuju zaaretovaný plný plyn, tak se sytič zavře???  Ovšem páčka sytiče je na otevřeno... jak to tedy je, můžete mi někdo, sím, poradit?? Děkuji. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika