Rouby jabloně



PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?)
28.3.2024 10:56

Už z tý jalovice nadělejte stejky, ta už se nadělala škod!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  11,  12,  13   
                     
host - 81.144 (?), 28.3.2024 8:47
Já se letos z jabloní chystal roubovat jen jeden stromek v sadě, korunku na něm ulomila jalovice. Chtěl jsem tam dát Heliodor, který jsem měl objednaný. Bohužel se z něj nedalo nic vzít a navíc po řezu udělaném u prodejce byla na vrcholku špičáku nekroza. Biegler
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
PP. - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (6491) - 9.142 (?), 28.3.2024 10:56

Už z tý jalovice nadělejte stejky, ta už se nadělala škod!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Petr z Pardubic - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (10100) - 70.240 (?), 28.3.2024 12:20

Mohu nějaké rouby poskytnout, mistře Bieglere. Heliodor a Opál budou na stromech už asi dost narašené, ale mám tady čerstvě koupené a nenarašené stromky Mac Intoshe a Parmény zlaté. Tak než na špatných místech začnou živořit, tak by z nich nějaký ten pěkný, silný roub byl. Jsou kupované přímo v ovocné školce, tak to snad nebude žádný falzifikát. Naroubované Mac Intoshe mám z různých zdrojů na různých místech, ale nikde moc nerostou, takže tenhle silný stromek je pro mě unikát.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 81.144 (?), 28.3.2024 15:31
Pane Petře Mac Intosh jsem vykácel loni a tu Renetu - Parménu mám. Děkuji za ochotu. Ten Heliodor snad do příště doroste, abych si mohl ten jeden stromek přeštěpovat a neměl jen zákrsek od prodejce. Pane PP už je zamražená.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mičurin II - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1609) - 165.146 (?), 8.4.2024 13:28

Před necelým týdnem jsem se byl podívat do sklepa na rouby a zjistil jsem jejich počínající rašení což se mě ještě nikdy ve sklepním prostření tak brzy nestalo. Zkusil jsem mízu a včera narouboval. 1 - komplet přeroubované Akane. 2 - komplet přeroubovaný Crimson Crisp. 3 - reparát na kmíku po loňském nezdaru.

Zahradě zdar - Mičurin II (470 m)

1 - přeroubované Akane
1 - přeroubované Akane
2 - přeroubovaný Crimson Crisp
2 - přeroubovaný Crimson Crisp
3 - reparát
3 - reparát
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
<  11,  12,  13   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika