Kiwi nekvetoucí



ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?)
14.6.2011 15:03

Opravuju se, zdravím

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 14.6.2011 14:56

Zdarvím, já pěstuji kiwi mini 6 let, je samosprašné a už od druhého roku plodilo, posílám starší foto, udělala jsem i několik sazenic, které už taky rodí, letos bylo obalené květy, ale skoro všechny opadaly, taky mám tři roky červené kiwi Ken´s red, to mám dvě samice a jednoho samce a kvete zatím jen jedna samice, tak jsem jí zkusila opylit velkoplodým samcem a už má pěkné plody, foto přikládám, červené kiwi je větší, je červené i uvnitř a jí se celé.E





Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 14.6.2011 15:03

Opravuju se, zdravím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.16 (?), 14.6.2011 19:29

Paní Ello (156), Vy jste hotový Mičurin. To jsou kiwi jak noha, pokud to ta fotka nezkresluje. Já koupi kiwi samosprašné Jenna. Když jsem si tady ale na něj přečetl reference, že buď neplodí anebo má plody malé, chlupaté a k tomu ještě tvrdé jak kámen, tak jsem se vzdal naděje na plody a zasadil jej na severní stranu boudy manželce jako popínavku. Tak dlouho se rozhodovala, kterou nejlépe koupit, až v zahradnictví nebyla žádná. Tak a teď bude mít kiwi. Napište mi, prosím, paní Ello, která odrůda kiwi to je na obrázku, co má tak krásné plody. Děkuji Radek

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ella56 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (222) - 48.30 (?), 15.6.2011 15:41

Tak kiwi jsem si objednala u M.Chovance z Lipníku a mělo název Actinia Arguta, veliké je jako větší angrešt, když je jich víc, tak jsou drobnější, jako všechno, druhý rok mělo kolem 40 plodů a třetí rok už 150ks, nedám na něj dopustit, protože nemá žádné nemoci, nemusí se vůbec nějak ošetřovat, jen na zimu přikopčím, hnojím občas Kristalonem, někde to trvá déle, ale určitě vám kiwi taky začne plodit, E

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 147.16 (?), 15.6.2011 15:53

Děkuji za informaci. R.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 42.66 (?), 25.8.2011 9:37

Na druhé fotografii je zřejmé, že kiwi se pne po velkém stromě. Je to skutečně tak? Potřebovala bych zakrýt ne zcela pohledný kmen borovice. Myslíte, že by to šlo? Jak jste postupovala Vy?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika