Příspěvky uživatele - ella56

Previcur, 1.3.2016
Děkuji
Previcur, 1.3.2016 Obsahuje fotku
Včera jsem poprvé prolila sadbu paprik Previcurem, chtěla bych se zeptat, jestli se má ošetření opakovat, kolikrát a za jak dlouho, děkuji ella
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015
Směrem k Peruci
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015
Tak je to podle obrázků česnek podivný, já ani nevěděla, že takový česnek existuje, moc vám děkuji a smekám před vašimi znalostmi.
Kde seženu medvědí česnek?, 23.4.2015 Obsahuje fotku
Na fotkách je stejná rostlina, jen v květníku je už pár dní vysazená, roste v takovém zanedbaném,,lesíčku"u Loun, to nevypadá, že by ho tam někdo vysadil záměrně, roste tam všude divoce, medvědí česnek znám, ten mám taky
Kde seženu medvědí česnek?, 22.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, jdu na radu, přinesla jsem si z lesa rostlinky, to první je medvědí česnek, ten znám ale nevím co je ta druhá, má malé cibulky, vypadá jak tráva a voní i chutná po česneku, hledala jsem na netu a nic, prosím,jestli někdo rostlinku neznáte,... celý příspěvek >
Papriky 2015, 15.2.2015
Je to proti padání klíčků
Papriky 2015, 14.2.2015
ivap.Moc děkuji Ella
Papriky 2015, 14.2.2015
Chci se zeptat kdy proléváte zeminu Previcurem, hned při výsevu semínek a nebo až když rostlinky vyklíčí, děkuji Ella
Minikiwi - sežrané, 20.7.2013
Může to být Lalokonosec rýhovaný, vykusuje listy ale hlavně napadá kořeny, mě se tady objevil právě v době, když jsem si pořídila kiwi, bojuju s ním stále.
Vyštipování poupat u paprik, 2.5.2013
Díky, papriky pěstuji mnoho let, ale doma mi ještě nikdy poupata nenasadily, učíme se pořádzdraví E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Děkuji, E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Tak to jsme na tom stejně, zdraví E
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Mě to poradili u nás v Sempře, taky se mi to nechtělo provést, je mi poupat líto, díky L
Vyštipování poupat u paprik, 30.4.2013
Odrůdy mám Kozí rohy, Hamíky a pak několik druhů feferonek, vašich rad jsem se vždycky držela, tak nebudu nic měnitdíky E
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika