Zlodějina Kavapo



host - 225.103 (?)
5.12.2015 13:52

Oni nejsou z Prahy. Jsou ze Zadního Pole u Těšenova okr. Pelhřimov. V Praze mají jen registrovanou živnost jako většina zlodějů v této republice. Na Praze jedna je totiž moc kontrol finančního úřadu nečeká!

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
         
pylorus - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (113) - 153.234 (?), 7.8.2014 10:48

Tak proč to od nich poboha kupujete! Zkuste se poptat zdali někdo ve vašem okolí nemá líheň. Jednak získáte mnohem lepší kvalitu a jednak podpoříte drobného chovatele. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 245.130 (?), 11.8.2014 23:06

Přesně tak. Přece už se to probírá dlouho, i jinde než tady. Slepice v hrozném stavu apod. Já bych si od nich nevzala ani pírko. Mám slepice od chovatelů. S jedním byl sice taky problém, (vyjímka potvrzující pravidlo), ale jinak OK. 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 0.146 (?), 12.8.2014 5:52

Kladenaci a Slanáci jezdi do drubežárny Hořešivice nebo do trhu do Ředhoště

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 38.5 (?), 8.9.2014 10:19

Musím se připojit ke všem stěžovatelům na firmu Kavapo 

- Výkup kůží katastrofa normální podvodnící na letáku napsáno nejlepší cena na trhu 25 Kč realita 20-15 a za dvacet korun prý taková kožka nexistuje podle prodejce všechny za 15 a to i 14 dní staré vypnututé suché kůže s králíků porážkové váhy 3 kg +. Už nikdy ani kožku.

- Krmení, pytel okousaný od hlodavců nechám si asi udělat i rozbor.

- Nosné kuřice před 2 roky za 170 snášet začali až za 5 měsíců krmil jsem jejich směs. 

Všechny obchody jsou bez dokladů   kvalita všeho hrůza.

Bylo by vhodné, aby se o ně začali zajímat orgány statní správy jako je státní veterinární správa, živnostenský úřad, finančák a starostové jednotlivých obcí jak funguje jejich prodej po obcích. A to už vůbec nekomentuji jejich klamavou reklamu v letácích. Tito podnikatelé z Prahy žijí z podvodů na lidech na vesnici a je jim to potřeba zatrhnou, poškozují ty, kteří nemají tolik možností zajet si koupit drůbež na chov, nebo prodat kožky někam jinam.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.103 (?), 5.12.2015 13:52

Oni nejsou z Prahy. Jsou ze Zadního Pole u Těšenova okr. Pelhřimov. V Praze mají jen registrovanou živnost jako většina zlodějů v této republice. Na Praze jedna je totiž moc kontrol finančního úřadu nečeká!

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 200.193 (?), 8.12.2015 13:02

Zdravím, pokud chcete kvalitní slepičky. Nakupujte od pana Zlatohlávka, doveze je až před vrata a snáší jak o závod. Já je mám již po čtvrté. Vždy perfektní.

Josef 

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 118.31 (?), 23.5.2015 21:28
Brali jsme toto poprvé-netušili jsme co bude..a je to tak, jak tu všichni píšete.. Brávala jsem dříve v jiném bydlišti krůty a tam bylo vše v pořádku_ale toto je opravdu hrůza. Drůbež je dehydrovaná, ze 70 kuřátek jsem cestou domů-cca 7minut měla jen 68..a po 3týdnech je jich jen 37 s obrovským rozdílem v růstu-některé jsou skoro kilové, jině jako vrabčáčci..to nechápu.. A i u prodeje byla jiná cena jako při domluvě-o 4kč na ks více-tak kolik to udělá na 70kusech, že?. Inu, co dodat?.. Chtěla bych kačenky..ale od Kavapo nechci. Zkušenost je nesdělitelná.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 45.251 (?), 8.9.2014 11:20

Dobrý den, koupil jsem od nich pouze 1x 15 kuřic a 5 housat. Do týdne jsem měl kuřic pouze 8 a housata 3. A to ještě bylo 1 z housat nějaké špatné. Brka na křídlech mu narostla obráceně.

Firmě jsem napsal stížnost, ale ani se neobtěžovali odpovědět.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 72.61 (?), 15.9.2014 11:19

Též jsem jim psala, ale bez odpovědi.

Jak tady někdo psal-kupovat u chovatelů.Ale u nás je potíž, že nemáme auto, abychom si někam dojeli.Přepravovat bych musela busem nebo vlakem.A pak-nemám zatím prostory na to, abych si odchovala od malých kuřátek.Teď si beru na zkoušku o djiného dodavatele.Z Červeného Hrádku.Tak uvidím.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 134.151 (?), 15.9.2014 12:57
Nemáte auto, ale jistě máte sousedy, přátele atd. zkrátka lidi, kteří by jistě byli ochotní příležitostně pomoct třeba "za kus koláče" nebo jinou protislužbu.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3,  4,  5  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika