Můžu dát rok starého kohouta k 12-týdenním slepičkám?



host - 41.2 (?)
17.4.2015 11:16

Kohout ještě žije, neb bylo teď hodně práce na zahradě. No ale víikend je za dveřmi a nedělní oběd...

Není kohout jako kohout. Todle je pošuk. Pamatuji si kohouty mého otce. Vždy kliďasové. Srovnali hejno, pojali družky a klid. Jakmile se oběvil takovíhle rapl, měl to spočítané. Musí se halt hledat.

add Kapoun by se určitě udržel, páč mu člověk chyrurgickým zákrokem vštípil jiné myšlenky.

add Srovnání já a kohout. Tak to mě ani nehne. To bych musel být hodně výkoný, nebo hodně bohatý. Ani jedno kritérium nesplňuji tak že tak

Ať se daří Lukáš

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
            
host - 100.46 (?), 6.9.2013 13:05

jak docílit aby staré slepice neklovaly ty mladé, poradte. děkuji jirka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
tatnda - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1196) - 167.132 (?), 7.9.2013 8:49

oddělit nebo polévka, rivalita je věc, jinak to nejde. Až jsou mladé silnější tak dají pokoj, ale než jsou silnější, dokážou nějakou mladou, společně jak smečka vlků, zabít.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 41.2 (?), 13.4.2015 8:43

Kuřata - kohout. Tak u mě kohout s kuřaty skončil. Týden jsem měl kuřata (dvouměsíční) v ohrádce v kurníku, aby si na sebe zvykli. Kohout je bránil při každém mém příchodu. Kontroloval, jak krmím výhružně se stavěl mezi ohradu a mě. Po puštění kuřat s nimi chodil a vše v pohodě. Průšvich nastal, když jsem našel dvě kuřata s pochroumanou kostrou a běháky (klouby) kohout je začal pojímat a rošlapal je. Byl odňat od hejna i se svoji (naší jedinou nostnicí) družkou do karantény, a kuřata se mají čile k světu a již ovládli celý výběh. Dříve se zdržovali u kurníku. Na kohoutu se zdřejmě dnes provede exekuce, dle dřívějšího rosudku, kdy byl přistižen při činu. Slépka se vrátí ke kuřatům. Občas je taky prožene a párkrát klovne u koryta, ale jinak v pohodě. Toť má zkušenost.

Lukáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 13.4.2015 12:24

Chudáksad. Lukáši-jedna slepice na jednoho kohouta je proklatě málo, není divu, že se neudržel! Pokud není příliš agresivní vůči lidem, dejte nu, prosím, ještě šanci. S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 15.4.2015 8:40

Šanci již nedostane. On je opravdu divoch. Skočil i na mě a myslím, že by se to začalo stupňovat. Sousedovi jsem dal jeho bráchu a je to to samé. 7 slepic a morduje je od rána do večera. Halt divoká míšená krev. Slépku jsem vrátil ke kuřatům a v pohodě. Kuřata se krásně rozchodila po celé ploše a šmejdí od rána do večera. Když tam byl kohout, tak si netroufli ani před kurník. Kohout je v karanténě a výbírá se mu recept tak nějak na míru. Vyhraje to asi na víně, protože se provinil indecision

Lukáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Veselka10 - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (362) - 134.151 (?), 16.4.2015 18:28

Lukáši, chápu, že kouhout už to má nejspíš za sebou, takže jde už jen o konstatování..., ale na vině jste Vy nikoliv kohout.

Vy s jednou slepicí a soused s těmi 7 nemáte vůbec kohouta mít. Na jednoho standartně rostlého kohouta by mělo být zhruba 20 slepic. S tím co máte by byl divoch asi i kapoun.

Možná to jako mužský berete podle sebe, ale zrovna v tomhle se srovnávat nedá. Kohoutek může a chce o mnoho víc než jednou za den či týden nebo měsíc:).

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 17.4.2015 11:16

Kohout ještě žije, neb bylo teď hodně práce na zahradě. No ale víikend je za dveřmi a nedělní oběd...

Není kohout jako kohout. Todle je pošuk. Pamatuji si kohouty mého otce. Vždy kliďasové. Srovnali hejno, pojali družky a klid. Jakmile se oběvil takovíhle rapl, měl to spočítané. Musí se halt hledat.

add Kapoun by se určitě udržel, páč mu člověk chyrurgickým zákrokem vštípil jiné myšlenky.

add Srovnání já a kohout. Tak to mě ani nehne. To bych musel být hodně výkoný, nebo hodně bohatý. Ani jedno kritérium nesplňuji tak že tak

Ať se daří Lukáš

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 17.4.2015 14:10

On je rozdíl, pokud je někdo rapl odmala, nebo se z něj při normální hladině hormonů, kvůli neznalosti chovatele, stanecool. S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 225.134 (?), 25.5.2015 17:14

Také jsme měli kohouta, kterému postupně stářím :) povymíraly družky, až zůstala jen jediná... Kohout (čtyřletý) je mazlíček, polévka nepřipadala v úvahu, koupili jsme mu pět kuřiček, zůstaly oddělené pletivem až do 21. týdne a všechno v pořádku. Tak to asi bude opravdu i kohoutem, nejen chovatelem. :)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 157.239 (?), 25.5.2015 18:14

Jaký pán, takový pes-v tomto případě kohout, jsou to spojené nádoby.Tvrdí nejen devět z deseti stomatologůwink, S.P.,Ch.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika