Příspěvky uživatele - tatnda

McCulloch M125-97TC zahradní traktor, 12.10.2018
Po dvou, trech zapnutí a vypnutí sečení trávy mi padá klínový řemen. Spravovali jste to nějak někdo? Díky
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 14.5.2018
Diky za reakce. A nějaký plánek zapojení nemáte? Byl bych vděčen.
Zahradní drtič nebo štěpkovač, 7.4.2018 Obsahuje fotku
Pěkný den, nedělal jste někdo předělávku vypínače na drtiči větví? Už mám druhý na odpis a jeden vypínač stojí 600. To za chvíli zaplatím za celý nový stroj.
A až Z o uzení, 26.11.2017
U rozehřívání cca 75-80 st. a 15-20 minut
Fotky jezírek a filtrací, 8.2.2017 Obsahuje fotku
červenec 2016
Jak odstranit václavku ze zahrady?, 10.11.2016
Příroda je komlikovaná a člověk má jen přímočará řešení a většinou nehledá podstatu. U kůrovce to nevyřeší datel, pokud jste ho měl na mysli, ale zdravý smrk kůrovce zjednodušeně řečeno zalije smolou.
Očko, nebo roub, 2.11.2016
Jestli to můžete vyměnit, tak to vyměňte a máte po výčitkách. Jinak i u pěkně srostlého roubu může nastat problém se strupovitostí, rakovinou celého kmene a při očkování jen některého očka... na terminál můžete taky přeroubovat.
Očko, nebo roub, 2.11.2016
To je šuma fuk, hlavně aby strom byl zdravý. Můžete časem přeroubovat nějakou větev, jestli nebudete spokojen :D
Rozehřátí klobás, 2.11.2016
Klobásky se nenařívají před uzením, jsou tenké stačily by se ovařit, jde to poznat na chuti a na mozaice.
Proč nám odumírají stromky?, 2.11.2016
Přesně jak píšete, můžou to být hryzci, poznáte podle náklonu stromu nebo okousaných kořenů.Nedělají kupy jako krtci.Někdy nory jen centimetr, dv pod povchem.Když dáte past, objede ji.Jede pokus ze sta vyjde.
Jak se zbavit krtka, 2.11.2016
Může to být i hryzec, podle toho co popisujete, já chytil krtka do super cat.
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 2.11.2016
Díky, šlo by to poslat do soukromé zprávy?
Chov pstruhov, 17.9.2016 Obsahuje fotku
zadejte si do gulu pond in the basement
Noční světlo, 9.9.2016
Dle mého názoru, jestli v noci nechodí, ale spí, přísvit nevidí.Pokud budou okounět-něco jako když jim rožnete, něco vnímají.
Jezírko v zimě, 31.8.2016
Karas vydrží všechno a máte prima hloubku, nechte je s ostatníma.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika