Síra SK 520 opravdu náhrada za Sulku?



host - 202.78 (?)
10.11.2012 21:16

Aha, tady musím přiznat, že tohle jsem nedočetl, koukal jsem rovnou na svůj původní příspěvek v threadu Síra SK 520. Tohle je ode mě samozřejmě mystifikace, za kterou se všem omlouvám. Polysulfidické preparáty nejsou určeny pro listovou aplikaci. Děkuju za upozornění. Petr L.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  1,  2   
                     
vimon - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (407) - 2.154 (?), 8.11.2012 19:07

Pan Petr má pravdu, pokud myslel Sulku New 2012, kterou nabízí Agrobio Opava k hnojení i ošetření proti škůdcům. Je nabízena ve 3 velikostech balení.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.78 (?), 8.11.2012 19:32

Nepamatuji si ani nevidím, že bych někde trvdil, že se SK 520 používá jako listové hnojivo. Jediné co jsem zmínil, je můj názor, že mě to připadá určené/použitelnější spíše pro tento způsob užití. Ostatně na publikaci vlastních názorů má právo každý. Pokud nesouhlasíte s jeho zněním, budete muset nejprve vyargumentovat, proč je to nepravdivá informace. Stejně tak bych zde mohl od boku střelit, že Váš závěr o totožném obsahu polysulfidické síry je přinejmenším dost zavádějící. Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 13.128 (?), 10.11.2012 18:13

Krátká paměť.

S tou cenou bych si dovolil polemizovat, litr Sulky mě vyšel na 119 Kč za litr, kdežto tohle vyjde minimálně na 80 Kč za půl litru. Ta přidaná hodnota spočívá pouze v tom, že Síra SK520 je mimo jiné použitelná jako listové hnojivo, ovšem v době jejího typického použití je to poněkud nevyužitelná vlastnost. Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 202.78 (?), 10.11.2012 21:16

Aha, tady musím přiznat, že tohle jsem nedočetl, koukal jsem rovnou na svůj původní příspěvek v threadu Síra SK 520. Tohle je ode mě samozřejmě mystifikace, za kterou se všem omlouvám. Polysulfidické preparáty nejsou určeny pro listovou aplikaci. Děkuju za upozornění. Petr L.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?30.4.2024
Úprava vody magnetickým polem29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?29.4.2024
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?28.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika