Postřikovací pistole



host - 29.1 (?)
19.7.2018 17:53

U multifunkcni pistole jsem vzdycky resil ucpavani rasama z hadice - prusvitna hadice je venku na civce nebo hozena na trave a proste za chvili zaroste... pak se treba sprcha uspava. Tohle resim nakupem levne pistole z ciny, kdy mi nevadi ji po lete vyhodit... nekdy i 2x za rok.

Druha alternativa ve kovova "sroubovaci" tryska, ktera je bordeluodolna. Pochopitelne pred zinou je treba vodu vylit. Pak ji mraz nevadi.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 230.65 (?), 17.7.2018 10:18, zobrazeno: 4007x

Dobrý den všem, budu stručný - poradil by někdo kvalitní postřikovací pistoli? Už jsem jich měl několik, většinou levnějších. Nikdy žádná moc nevydržela. Rád bych koupil něco s výdrží více jak jednu sezónu, samozřejmě počítám s vyšší cenou. Chtěl bych něco s více funkcemi (alespoň sprcha, mlžení, přímý proud).

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 52.152 (?), 17.7.2018 11:16

Tuto jar som to riesil. Dvakrat som uz bol reklamovat hozelock 2692 z mounfieldu - tvari sa spolahlivo ale po mesiaci sa v mieste kde sa pripaja hadica zlomi - rychlospojka je sice mosadzna ale je zaskrutkovana do tenkeho plastu a tam sa to lame fotiek je plny web. Silno nedoporucujem kupovat 2692 alebo 2694 - nepodareny produkt!

Nakoniec som kupil hozelock 2687 nasiel som eshop kde to maju za menej ako 10Eur. a konecne som spokojny. Sice tazsi ale celokovovy kupil som rovno dva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 17.7.2018 13:58

Používám Gardenu, jsem spokojen. Problém většiny pistolí je, že nesmí zůstat přes zimu na mraze a to i v případě, když je voda odpojená a vypuštěná. Hadici trocha zbytkové zmrzlé vody neublíží, pistoli často zničí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 29.1 (?), 19.7.2018 17:53

U multifunkcni pistole jsem vzdycky resil ucpavani rasama z hadice - prusvitna hadice je venku na civce nebo hozena na trave a proste za chvili zaroste... pak se treba sprcha uspava. Tohle resim nakupem levne pistole z ciny, kdy mi nevadi ji po lete vyhodit... nekdy i 2x za rok.

Druha alternativa ve kovova "sroubovaci" tryska, ktera je bordeluodolna. Pochopitelne pred zinou je treba vodu vylit. Pak ji mraz nevadi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.65 (?), 20.7.2018 8:23

Taky si někdy říkám, jestli není lepší z ebay nekoupit dvě tři pistole po dvou dolarech a po sezóně vyhodit. Protože pistole koupená u nás za 200 je to samý. Proto jsem chtěl obětovat víc peněz a koupit něco kvalitního. Ale možná je to naivní představa :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.202 (?), 19.7.2018 22:32
Mne sa veľmi dobre osvedčila táto jednoduchá koncovka z plastu (viď fotky). Je dostatočne pevná a odolná, umožňuje plynulú zmenu prúdu vody aj počas toku - od jemnej hustej sprchy až po silný tenký prúd. Tok vody sa dá kedykoľvek zastaviť/prerušiť pootočením ventilu o 90°. Dá sa jednoducho rozobrať a podľa potreby prečistiť. IH




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
covex - (5) - 85.238 (?), 15.9.2019 12:16

Kdysi jsem v zelezarstvi koupil nejakou no-name postrikovaci pistoly s otocnym mechanismem, vydrzela nekolik sezon nez ji deti znicili piskem, v Lidlu sveho casu prodavali FLORABEST® Stříkací sprchu / pistoli za 149kc nicmene ma stejny problem jako pise vyse kolega s hozelockem - ulamuje se mosazna rychlospojka, protoze je pridelana jen tenkym plastem - vydrz tak jedna sezona. No a posledni pokus v kauflandu plastova za 99kc nevydrzi ani mesic - ulomi se otevirani privodu vody, naprosty ausus.  Ruzne extoly a pod taky mizerie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika