Příspěvky uživatele - covex

GTM GTC 36, 30.10.2020
Pilu mam uz mnoho let - GTM GTC36 ted uz ji moc nepouzivam, ale dily uz se daji koupit i na eshopech, napr. zde asi tam neni vsechno, ale jinak se daji koupit treba v A-partneru tusim.
Postřikovací pistole, 15.9.2019
Kdysi jsem v zelezarstvi koupil nejakou no-name postrikovaci pistoly s otocnym mechanismem, vydrzela nekolik sezon nez ji deti znicili piskem, v Lidlu sveho casu prodavali FLORABEST® Stříkací sprchu / pistoli za 149kc nicmene ma stejny problem... celý příspěvek >
Porovnání klimatických podmínek, 26.2.2017
Liberec 419mnm, zima nas stale jeste neopustila, misty sice jsou snezenky a bledule vylezle (jeste ve snehu), tulipany jeste v zahonu snadno prehlednete, vcera jeste snezilo, Jestedsky hreben je stale pod snehem. Dest a tajici snih misty nadelaly ze... celý příspěvek >
Gardena 4000/2 automatic comfort - zkusenosti, 26.5.2012
Koupil jsem loni v lete po uvedeni na trh cerpadlo Gardena 4000/2 automatic comfort na zalevani vodou ze sudu. Do zimy pekne fugnovalo, na jare jsem ho strcil do zasuvky, chvili slo a pak vyhodilo proudovy chranic, od te doby vzdy chranic po... celý příspěvek >
škůdce na jabloni, 11.3.2009 Obsahuje fotku
Minuly tyden jsem po zime na dvou jablonich objevil neco velmi podobneho (fotky prikladam). Cekam me vikend s motorovou pilou a neco ohne. :( Na podzim jsem se tu snazil resit problem s cernanim viz. Černání větví stromy jsou "oholene" presne v... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika