Postřikovací pistole



host - 230.65 (?) 
17.7.2018 10:18, zobrazeno: 3976x

Dobrý den všem, budu stručný - poradil by někdo kvalitní postřikovací pistoli? Už jsem jich měl několik, většinou levnějších. Nikdy žádná moc nevydržela. Rád bych koupil něco s výdrží více jak jednu sezónu, samozřejmě počítám s vyšší cenou. Chtěl bych něco s více funkcemi (alespoň sprcha, mlžení, přímý proud).

Adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
host - 52.152 (?), 17.7.2018 11:16

Tuto jar som to riesil. Dvakrat som uz bol reklamovat hozelock 2692 z mounfieldu - tvari sa spolahlivo ale po mesiaci sa v mieste kde sa pripaja hadica zlomi - rychlospojka je sice mosadzna ale je zaskrutkovana do tenkeho plastu a tam sa to lame fotiek je plny web. Silno nedoporucujem kupovat 2692 alebo 2694 - nepodareny produkt!

Nakoniec som kupil hozelock 2687 nasiel som eshop kde to maju za menej ako 10Eur. a konecne som spokojny. Sice tazsi ale celokovovy kupil som rovno dva.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 92.238 (?), 17.7.2018 13:58

Používám Gardenu, jsem spokojen. Problém většiny pistolí je, že nesmí zůstat přes zimu na mraze a to i v případě, když je voda odpojená a vypuštěná. Hadici trocha zbytkové zmrzlé vody neublíží, pistoli často zničí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 29.1 (?), 19.7.2018 17:53

U multifunkcni pistole jsem vzdycky resil ucpavani rasama z hadice - prusvitna hadice je venku na civce nebo hozena na trave a proste za chvili zaroste... pak se treba sprcha uspava. Tohle resim nakupem levne pistole z ciny, kdy mi nevadi ji po lete vyhodit... nekdy i 2x za rok.

Druha alternativa ve kovova "sroubovaci" tryska, ktera je bordeluodolna. Pochopitelne pred zinou je treba vodu vylit. Pak ji mraz nevadi.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 230.65 (?), 20.7.2018 8:23

Taky si někdy říkám, jestli není lepší z ebay nekoupit dvě tři pistole po dvou dolarech a po sezóně vyhodit. Protože pistole koupená u nás za 200 je to samý. Proto jsem chtěl obětovat víc peněz a koupit něco kvalitního. Ale možná je to naivní představa :-)

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Ivan Hlavatý - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (4384) - 234.202 (?), 19.7.2018 22:32
Mne sa veľmi dobre osvedčila táto jednoduchá koncovka z plastu (viď fotky). Je dostatočne pevná a odolná, umožňuje plynulú zmenu prúdu vody aj počas toku - od jemnej hustej sprchy až po silný tenký prúd. Tok vody sa dá kedykoľvek zastaviť/prerušiť pootočením ventilu o 90°. Dá sa jednoducho rozobrať a podľa potreby prečistiť. IH




Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
covex - (5) - 85.238 (?), 15.9.2019 12:16

Kdysi jsem v zelezarstvi koupil nejakou no-name postrikovaci pistoly s otocnym mechanismem, vydrzela nekolik sezon nez ji deti znicili piskem, v Lidlu sveho casu prodavali FLORABEST® Stříkací sprchu / pistoli za 149kc nicmene ma stejny problem jako pise vyse kolega s hozelockem - ulamuje se mosazna rychlospojka, protoze je pridelana jen tenkym plastem - vydrz tak jedna sezona. No a posledni pokus v kauflandu plastova za 99kc nevydrzi ani mesic - ulomi se otevirani privodu vody, naprosty ausus.  Ruzne extoly a pod taky mizerie...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika