Zasilková zahranictví



host - 9.143 (?)
3.1.2020 17:28

Prosím o hodnocení e-shopu, který jsem dnes našla na netu: netradicniovoce-eshop.cz z České Lípy. Mají zajímavé druhy, které jsem nikde jinde neviděla. Máte s nimi někdo zkušenost?

Děkuji, Hanča

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7   
                     
host - 9.143 (?), 3.1.2020 17:28

Prosím o hodnocení e-shopu, který jsem dnes našla na netu: netradicniovoce-eshop.cz z České Lípy. Mají zajímavé druhy, které jsem nikde jinde neviděla. Máte s nimi někdo zkušenost?

Děkuji, Hanča

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 68.227 (?), 3.1.2020 20:16

Nevím, jestli to k něčemu bude, ale objednala jsem si u nich zakrslou moruši, čekací doba byla dost dlouhá ikdyž byla psaná skladem (je to už déle, ale mám pocit, že to bylo něco okolo 1 měsíce). Sazenička přišla vitální, ale měla asi 10cm, no holt zakrslá od malička :-D. Nicméně moruška se chytla a roste. Toť moje zkušenost.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 56.93 (?), 3.1.2020 23:39

Má zkušenost opačně velmi mizerná! Až na komunikaci, ta nám jde... Minulý rok jsem sháněl jeden stromeček, nikde ho neměli jen právě zde. Nechal jsem si potvrdit dostupnost a nebyl problém. Poprosil jsem o 100 % rezervaci a za ochotu přiobjednal dalších X věcí. Nakonec něco se naskladnilo něco ne, ale mnou požadovaný a rezervovaný stromeček samozřejmě NEBYL!!! Jelikož nebyla provedena platba, vše jsem zrušil...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 19.98 (?), 4.1.2020 17:03

Po lehkém prolistování nabídky si troufám tvrdit, že ceny jsou tam poměrně odvážné. Klasická odrůda jabloňe nekontejnerovaná za 500,-Kč je přeci jen dost.Navíc platit předem -nic moc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
Walter - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1252) - 168.103 (?), 23.1.2018 21:25

Pane Petře, mohu s vámi ve všem souhlasit. To je ale rub této firmy. Líc je potom to, co kupující obdrží. Stromek s poškozeným kořenovým systémem a zaschlými pupeny za plnou cenu jsem neočekával a musel jsem ho reklamovat. Reklamace sice byla uznána a peníze vráceny, ale pocit zmaru za ztracený rok zůstal. Za mně tedy tato firma už ne.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
Sasanka99 - (16) - 52.95 (?), 30.1.2018 15:32

Souhlas, dodávka od Starkla může hodně zkazit náladu. Takové mrzáčky jsem už dlouho neviděla. Katalogy ale hoooodně přikrášlují a přehání, to už je stejný vývěr v hobymarketech typu Obi, Unihoby, tam mají ty samé kytky a stromky typu Duo za stejné peníze, alespoň si vyberete nechcíplou kytku či blbě rostlý stromek co se dá řezem ještě zachránit, než ta loterie co za hrůzu přijde ze Starkla. Mimo to že ani balit neumí.. 

Plamínky jedině od pana Dufka z clematis dufek, má větší výběr než Starkl a hobymarkety dohromady, a za třetinovou cenu za zdravé rostliny a né ty hnojivy vyhoněné jedince z katalogů. 

Zkušenost se zahradnictvím Flos taková nijaká, tak třetina mrzáčci co nepřežili, daň za nízkou cenu. 

Zkušenost s Prodejstromku. cz a Zahradnictvím Spomyšl celkem dobrá, přežilo 9 z 10 stromků, mají slušné informace včetně podnoží a odolností. Ti druzí jsou tuším jen přeprodejci z polska, cena za dobrou cenu a výběr. 

Výborná zkušenost s zahradnictvím Sekvoj (jen živé ploty a podobné zelenisko).

Skrz Fytos, doporučuji hodit do vyhledavače, náhodou zjištěno že např. zahradnictví v Kuřimi dováží a objednává stromky z Fytosu, takže ideální pro moraváky co chtějí specialitu z Fytosu ale nepojedou pro to do Plzně, určitě to tak má vícero kamenných zahradnictví.

PS. ještě ke Starklovi, viděli jste někde jinde u někoho jiného někdy prodej "v kořenech"? takový úlet mě opravdu dorazil..

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 107.19 (?), 31.1.2018 9:23

No jo, prodej v kořenech mě taky dorazil. Jsem fakt normálně začala přemýšlet, co že by mi to vlastně dorazilo, kdybych si to objednala.

Jinak málokteré zahradnictví prodává sazenice (letniček i jiné) v kontejnerech 7x7 - to Starkl snad ani jiné nezná.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.216 (?), 1.2.2018 22:30

Všechny internetové obchody rostliny přeprodávají, kdyby měli pěstovat vše, co mají v nabídce, tak by jim nestačilo ani 100 hektarů polí. Vyzkoušel jsem snad už úplně všechny a podle mě záleží na tom, kdo připravuje objednávku a kdo to balí.

Jinak moje zkušenosti s objednávkami: 

Starkl: dobrý výběr, sazenice malé, většinou v květináčku 7x7, nekupovat stromky, to je tragédie, všechno se jim vejde do 120cm krabice. Pokud zůstane balík přes víkend na poště, máte plesnivé sazenice, dobrý je, že bez problému vše vyreklamují.

Flos: ok, jen menší výběr, balení v pořádku, rostliny v pohodě(trvalky), stromky trochu dražší, nemají prostokořenné

Spomyšl: ok, asi nejlepší co mi přišlo, ale pokud si objednáte jako já 15.dubna, tak si ušetřete čas a nervy a raději tam rovnou zajeďte. Posílají jen to, co prodávají v zahradnictví a ke konci dubna už nestíhají.

Kruh: ok, pokud chcete jen ovoce, výběr ostatních rostlin nic moc, rostliny v menších květináčích, zahradnictví přehledné, obsluha nestíhá jako asi jako všude.

Bakker: nebrat!!! tragédie, malé, předražené a v balíku máte víc katalogů než kytek, to je snad lepší vypěstovat si všechno se semínek

Nejlepší je si udělat výlet přímo na místo, mají podstatně větší výběr než běžné zahradnictví. Jinak mám vyzkoušené všechny, co jsou v Čechách a tady máte ty, co podle mě stojí za to navštívit: Starkl, Flos, Spomyšl, Kruh.

Tady u těch najdete to, co mají na internetu teda kromě Starkla, ale tam je zase naproti dost velké zahradnictví, kde toho mají možná víc.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 97.110 (?), 2.2.2018 9:45

Potvrdzujem, mam podobne skusenosti. Akurat stromy zo Starklu mi prisli vzdy v dobrom stave a rastu vsetky pekne, vyse 20 kusov.  

ariadna30@azet.sk

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 54.177 (?), 14.2.2019 15:11

No tak teď koukám na nový ceník České pošty kde se nebude platit od hmotnosti, ale velikosti, např. velikost balíku do 240cm za 339 Kč... ceník platný od 1.3., mám pocit, že eshopy na to ještě nereagovaly, třeba Pešek tam má pořád stabilně 135 Kč za poštovné+balné

Co si o tom myslíte?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Propojení dvou topení17.3.2024
Propojení dvou topení16.3.2024
Zapalování Husqvarna 40 nehází jiskru13.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Propojení dvou topení11.3.2024
Další příspěvky > 
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika