Příspěvky uživatele - 41.216

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hlohyně a bobkovišeň - choroba nebo jen změna počasí, 1.6.2020
Dobrý den, moc děkuju za rady. Nerada bych o ně přišla!! Udělám jak píšete a budu trpělivě čekat!! :) Děkuji k.
Hlohyně a bobkovišeň - choroba nebo jen změna počasí, 1.6.2020
Dobry večer, moc děkuji za reakci. Máme navezenou dost velkou vrstvu ornice, v zahradnictví mi řekli, že nic již přidávat nemam a zasadit přímo do půdy a přihnojit až tak za 8 týdnů. Taky ale přemýšlím zda to nebyla chyba. Zalévám každý den, tak aby... celý příspěvek >
Hlohyně a bobkovišeň - choroba nebo jen změna počasí, 31.5.2020 Obsahuje fotku
Dobrý den, projela jsem všechna témata ohledně těchto dvou rostlin, ale nejsem si úplně jistá, zda jsem našla odpověď. Tak poprosím ještě o radu. Celkem 20 rostlinek zasazeno cca před třemi týdny na živý plot. Bobkovišni žloutnou listy, místy je má i... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 1.2.2018
Všechny internetové obchody rostliny přeprodávají, kdyby měli pěstovat vše, co mají v nabídce, tak by jim nestačilo ani 100 hektarů polí. Vyzkoušel jsem snad už úplně všechny a podle mě záleží na tom, kdo připravuje objednávku a kdo to... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika