Příspěvky uživatele - Sasanka99

Sezona výsadby ovocný stromků začala, 26.10.2018
Abate Fetel kontejnerovanou měli nedávno ve Strakovo zahradnictví v Bystřici nad Pernštějnem, ale to je klasické kamenné zahradnictví, ne eshop, takže buď dojet osobně nebo se zkusit domluvit.. jsou tam slušní a komunikativní Sáša
Vilémovo kde sehnat?, 23.10.2018
Právě že ochutnala, pane Vysloužile, je to požitek procházet starým sadem, u každého stromu postát, utrhnout, ochutnat.. ale Vilém bezkonkurenčně vyhrál. Nevím jestli je to letošním létem kdy sladké šťavnaté plody mi přijdou plytké či přezrálé..... celý příspěvek >
Pátrání po kalině, 5.4.2018
Zdravím, snad tu někdo bude vědět. Pátrám po kalině, která vypadá jako klasická kalina obecná, velké bíle koule, velký keř, ale která intenzivně voní. Kaliny s bílými koulemi které jsem očichávala v sousedství nebo v parcích a obchodech prostě... celý příspěvek >
Pěstování v nádobách, 22.3.2018
Zdravím. Chci se zeptat těch, co pěstují zeleninu v nádobách, zejména rajčata, cukety, dýně.. - kdy a jak sejete semínka?   Normálně jako ostatní rostlinky co doma předpěstujete v sadbovačích? Nebo později rovnou do velkých... celý příspěvek >
Kde koupit kvalitní ovocné stromky (zásilkové zahradnictví)?, 16.2.2018
Zdravím, po mnoha zkušenostech s eshopy jsem nejvíc nadšená z kamenného zahradnictví, které si dováží stromky mj. i z fytosu. U nás je to konkrétně zahradnictví v Kuřimi, což pro mě znamená optimální hodinku dojezdnost autem, stromek si prohlédnu... celý příspěvek >
Stříhání kanadských borůvek, 14.2.2018
Ne, zdravotní problémy neměly, soused staví a dá si k nám nějaký materiál, v těsné blízkosti budou zacouvávat liazky a bagry.. takže musely jinam.  Přesazení proběhlo v 2. půlce listopadu. Kořenový systém - určitě se polámaly okrajové... celý příspěvek >
Stříhání kanadských borůvek, 9.2.2018
Dobrý den, můžu se zeptat? Na podzim jsem musela přesadit borůvky, zasazené asi před dvěma nebo třemi lety. Šlo o záchranu, na původním místě by nevydržely. Chvojím jsem je přikrývala na dvakrát, trochu před zimou, na podruhé haluzemi z vánočního... celý příspěvek >
Začátečník - rajčata, 4.2.2018
Už se tu řešilo před deseti lety... Zajímavé čtení
IBC kontejner na vodu na zahradě, 30.1.2018
Zdravím, kdo máte IBC kontejner na dešťovou vodu na zahradě, jak jste spokojeni? Jaká je obsluha a životnost? Nekazí se voda? Kupovali jste nový či použitý? V případě použitého, jak jste čistili od předchozích chemikálií? Kam s odpadní... celý příspěvek >
Zasilková zahranictví, 30.1.2018
Souhlas, dodávka od Starkla může hodně zkazit náladu. Takové mrzáčky jsem už dlouho neviděla. Katalogy ale hoooodně přikrášlují a přehání, to už je stejný vývěr v hobymarketech typu Obi, Unihoby, tam mají ty samé kytky a stromky typu Duo za stejné... celý příspěvek >
To už tady jednou bylo, 30.1.2018
Zdravím "sousede", běžte se zeptat paní Chlubnové do zahradnictví u zimáku, ta ví co tu poroste a co ne a když nebude vědět, tak se podívá do moudrých knih. Tuším že tu pěstuje hezkých pár let a sama prodává odrůdy vhodné právě tuná na větrnou... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 23.1.2018
Díky za vyčerpávající informace, základní věci jsem znala, ale většina souvislostí mezi nimi mi unikala.  1) Když tedy můžu smíchat/použít zaráz superfosfát a síran draselný, můžu s tím současně použít i močovinu v pevné formě? Vše smíchat a... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 23.1.2018
ještě se vtírnu s dotazem - nedávno jsem někde četla podivný článek o nějakém superhnojivu, tak jako se dělá kopřivová jícha, tak tady autor zmiňoval rozmíchat sušené kvasnice, nechat přes noc a ráno zalévat a prý supr trupr.. ale autor byl divný,... celý příspěvek >
Klematis (clematis) Dufek, 22.1.2018
Také se přidám k chvále - u p. Dufka jsem koupilav r.  2016 a 2017 plamínky a velká spokojenost. Jasně že to není eshop, takže nesedí denně u počítače a neodepisuje na emaily. Je to pěstitel a zahradník, a rostliny podle toho vypadají. Zdravé... celý příspěvek >
Jahody hnojivo, 22.1.2018
Zdravím, ano uhodil jste přesně hřebíček na hlavičku. Mám od podzimu pár pytlů Cereritu, Dolomitu, Superfosfátu a Síranu draselného, co jsem dávala jen ke stromkům s tím, že do jara třeba pochopím jak to použít i pro záhony. Ale snažší než znova... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika