Zahradnictví Najmanovi



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
                  
aurecon - (22) - 186.139 (?) 
14.6.2010 11:58
Aha, děkuji, doufám, že mi taky neuhynou. Myslela jsem, že budou ještě menší rostlinky, ale 6 cm se mi zdá dost :-) Objednávala jsem si u Basika (zatím jediného eshopu) a rostlinky přišly maličké třeba i jen 2 cm.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   
aurecon - (22) - 186.139 (?), 12.7.2010 14:43
Ještě chci poprosit o radu. Zítra odjíždím na týdenní dovolenou. Jak dlouho Najmanovi dávají dopředu vědět, že je balík na cestě? Bojím se, že když ho odešlou např. zítra, tak za týden budou rostlinky uhynulé, zvlášť v těchto vedrech.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
Marie1955 - (1) - 162.15 (?), 19.7.2010 13:53

Znám toto zahradnictví již cca 5 let, taky tak dlouho si objednávám. Rostlinky jsou sice malé - jednoleté, ale na toto je upozorněno na jejich www.stránkách. Také ceny odpovídají velikosti rostlinek. Balík vždy předem ohlásí mailem nebo SMS, vždy přišel v pořádku, ani jednou se mi nestalo, že by nějaká rostlinka uhynula. Všem doporučuji.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
host - 186.139 (?), 17.8.2010 8:06
Tak píšu, že mi balík od Najmanů dorazil perfektně zabalený. Tři rostlinky nedorazily, pět bylo zaměněno (dala jsem povolit změny). Nejvíc mě mrzí, že jsem měla objednanou krásnou mrazuvzdornou azalku, místo ní přišla náchylná ke zmrznutí, protože ta moje byla vyprodaná. Jinak rostlinky dorazily celkem velké, myslela jsem, že budou menší. Celkově jsem spokojená a určitě nakoupím i příště :-)
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 92.50 (?), 20.8.2010 10:11

Objednávala jsem u Najmanů prvně, včera mi přišel balík a jsem nadšená. Za ty ceny jsem očekávala opravdu mrňousky, ale rostlinky jsou silné, dobře zakořeněné a prostě vše je nad mé očekávání. Sice mi pár rostlinek nepřišlo, ale ráda si je objednám příští rok znovu, snad budu mít větší štěstí. Najmanovi jsou jedničky, moc jim fandím a od letoška budu jejich stálou zákaznicí.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika