Zahradnictví Najmanovi



   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3   
         
host - 142.117 (?) 
1.5.2010 11:36

Bohužel mi z loňských rostlin nepřežily zimu obě azalky Knapp Hill a jedna japonská azalka. Dvě japonské budou kvést, i když jsou miniaturní, jedna z nich má 4 květy, ta druhá jeden, ale jedna co přežila nevypadá dobře, na květ nemá.

Popravdě řečeno už u nich nakupovat nebudu, abych si kupovala zakořeněné nitky a pak čekala několik let, jak to dopadne, mi přijde jako ztráta času. Vloni jsem koupila ve výprodeji v supermarketu azalku a rododendron, u obou cena do 80,- a zimu přežily obě rostliny a krásně kvetou.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci   
stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
            
host - 124.90 (?), 2.5.2010 20:28

Loni na podzim jsem kupovala řadu skalniček, floxy, trávničky, devaterníky, miniaturní zlatý déšt, koniklece a všechny přežili letošní tuhou zimu, ačkoliv jsem počítala s tím, že něco odejde. Jen mateřídoušky se nějake nechtějí vzpamatovat, ale spíš to bude místem. Ještě mám zkušenost s netovým obchodem Váňovi a taky naprostá spokojenost, od nich mám i jehličnany a taky krásně rostou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 208.166 (?), 12.5.2010 23:09

Nezapomeňte, že zima byla extrémní, u nás pod horama jistě. Také mi něco málo odešlo, domnívám se, že to udělala sněhová pokrývka která u nás byla 4 měsíce.Přišla jsem o azalky které nebyly od Najmanů, v tom to asi nebude. Je velmi dobré, že je spousta obchodníků a tak si můžete vybrat. Najmanovi jsou hodně levní a tak Vás to jistě nedohnalo k bankrotu. Jen ztráta času. A co je čas?? Máme rádi zahrádku a kytičky a kdo má opravdu rád je trpělivý.Přihnojujete?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
host - 208.166 (?), 26.8.2010 23:08

Vaše rozhodnutí, naštěstí je tolik nabídek že opravdu ty nej.. jsou zcela jistě z makretů...

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
host - 120.213 (?), 9.5.2010 18:39

Bereme od Najmanových rostlinky už několik let, ale nikdy s nimi nebyl problém. Jsou některé sice menší, ale jsou taky docela levné a vždy se mi všechny uchytily. Mohu je jedině doporučit. kromě toho je možno si unich rostlinky objednat mailem a vyzvednout osobně, potom je vyřízení velmi rychlé. Navíc mají obdivuhodou nabídku v sortimentu,.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
   
aurecon - (22) - 186.139 (?), 15.5.2010 17:42
Dobrý den, chtěla bych poradit s objednáváním, ještě nikdy jsem u nich neobjednávala. U většiny rostlinek je vybarvení zelené, to znamená, že je prodávají až od 21.6.? Takže když objednám například dnes, tak je budu mít doma až někdy v červenci, že?
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
      
aurecon - (22) - 186.139 (?), 15.5.2010 17:47
Jo a když si objednám pouze rostliny, které nejsou v zeleným rámečku, tak jaká je přibližná dodávka zboží? Děkuji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
         
host - 123.3 (?), 18.5.2010 13:07

dnes mi došla zásilka z tohoto zahradnictví jsem objednávala poprvé, rostlinky jsou sice menší, ale tomu odpovídá cena, byly pěkně zabalené v pilném balíku a ještě jedna navíc jako dárek, dopředu jsem dostala sms, jsem moc spokojená, uvidíme jak porostou

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
            
aurecon - (22) - 186.139 (?), 4.6.2010 19:35
Jak velké jsou asi ty rostlinky? Napište mi prosím aspoň dvě rostlinky, které jste si objednala a kolik cca cm měly, ať se na to připravím. Děkuji. Já jsem si objednala přes 20 rostlinek a čekám, kdy mi přijdou.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
               
host - 176.18 (?), 5.6.2010 0:42

Rhododendron Azurika (botanický) 9cm - vloni, letos už má 13cm a pěkně kvetl. Picea Little Gem 6cm vloni, letos už 10cm - je to zakrslý kultivar. Ještě mi od nich nikdy nic nechcíplo, mají to dobře zapěstované.           Lída

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  1,  2,  3   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika