Objednávka od Starkla



host - 140.1 (?)
24.1.2008 19:28

Od firmy Lukon Glads objednávám již několik let. Katalogy jsou excelentní. Při objednávání cibulovin nemám s nimi problém. Jsou kvalitní a stalo se mi jen jednou, že poslali jinou, než jsem objednala. S trvalkami je to podle mých zkušeností horší. Nejsou kvalitní, dokonce některé nebyly vůbec zakořeněné a dost jich nepřežilo. Také poměrně často dochází k záměně sortimentu. Na trvalky raději p. Basík 
Jana

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
   Předchozí příspěvky  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
               
host - 33.187 (?), 8.11.2007 19:42

Já jsem si od Starkla objednal na jaře kolekci pelargonií, tedy čtyři druhy a od každého jeden kus. Myslím, že bych ani nemusel dál psát, protože to co jsem si přečetl tady mluví samo za sebe. Ze čtyřech zaslaných rostlin jsem si jednu musel sám zakořenit, byl to řízek vsunutý do květináčku bez kořenů. K velikému rozčarování došlo, když pelargonie vykvetly, červené byly tři, jedna fialovo červená, dvě barvy chyběly vůbec. A to nejlepší na konec, když jsem, oslovil zasilatele Starkla, odpověděla mi paní odpověďmi pověřená abych tedy rostliny zaslal zpět a pokud si v budoucnu cokoliv objednám, bude cena snížena. Absurdní. Já vypěstuji ze zmrdů které Starkl poslal velké kvalitní rostliny a v závěru je budu-pokud chci reklamovat svoje narostlé květiny zasílat zpět. Na můj dotaz zda budou nějak kompenzovat velikost jimi zaslaných rostlin a mnou vypěstovaných rostlin - to už nikdo neodpověděl. Můj poznatek je - Starkl je neseriozní firma a nikdy už od nich nic neobjednám.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                  
host - 33.187 (?), 8.11.2007 19:47
zapoměl jsem se podepsat Bedřich Pokorný
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 165.56 (?), 8.11.2007 21:20

Máte a nemáte pravdu. Pochopitelně spousta lidí sedí v práci na internetu, brouzdá si, ale na dodavatele je nesmírně přísná:)

Starkl je prostě zásilková firma se všemi klady i zápory. Některé věci jsou tam výhodné, dobré, něco se tam kupovat nevyplatí nebo to nemá požadovanou kvalitu. Asi jako nenakoupím v Plusu luxusní  zboží a v luxusním obchodě levně, prostě každý má něco. Kdo se vyzná a víc co kde, ten je ve výhodě.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 38.110 (?), 16.11.2007 1:28
Co to má za logiku, buďto nakupuju velmi levně a trochu uberu na svých nárocích a nebo draze jako u Starkla a tudíž vyžaduji kvalitu, nebo snad míníte že Starkl má tak nízké ceny, že bychom neměli lpět na kvalitě?
Já se připojuji k názoru že Starkl je příliš drahý a kvalita odpovídá spíše výprodeji.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
vyslouzil - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (18311) - 85.27 (?), 16.11.2007 7:53
Starkl, dle mého, není drahý proto, že poskytuje mimořádně kvalitní výpěstky nebo nekonečný sortiment. Dražší je proto, že má velké náklady na reklamu a marketing.
   Skoro každý s ním nějaké zkušenosti má, každý listoval v jeho katalozích. Byl však první který nám svou nabídku dodal až domů a domů nám dodává i své výpěstky. To vše něco stojí ale netýká se to kvality rostlin.
Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 22.1.2008 16:31

Já sice nemám zkušenosti se Starklem ani Bakrem, ale viděla jsem jejich katalogy a neobjednala jsem si nic, protože jsem usoudila, že je to všechno předražené. Dostal se mi do rukou ale jiný katalog, který nemá žádnou reklamu, zahradnictví je v čechách, jsou to manželé Koníčkovi, nevím jestli vůbec můžu napsat jejich jméno, aby to nebyla reklama , v katalogu je kolem 1700 položek, u každé položky je napsaný text, můžete si objednat 1 ks, nebo 3 ks, nebo 10 ks, katalog mi poslali do tří dnů, objednávku vyřídili během týdne, všechno bylo řádně popsané, cibule velké a kvalitní, často poslali více cibulí než měli - objednávala jsem zásilku za 1500 Kč, byla jsem nadmíru spokojená, zasadila jsem to během podzimu 2007, takže  zatím nevím jak to poroste, ale čemeřice krásně raší, amarylis má dvě silné lodyhy, už se nemůžu dočkat. Jsem prostě spokojená a už se těším na nový katalog. Zdravím Veruna

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 25.201 (?), 22.1.2008 18:19

Ahoj Veruno. Zdravím Vás. Chtěla bych se Vás zeptat na adresu těch lidí co si od nich objednáváte. Kdyby jste byla tak hodná a napsala mi jejich celou adresu. Předem dík. S pozdravem Ilona

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 41.2 (?), 24.1.2008 15:14

Zdravím Ilonko, já tedy nevím, jestli vůbec můžu tu adresu napsat, kvůli té reklamy, já tady nemám ten katalog u sebe, ale mám napsanou E-mailovou adresu : jaroslav.konicek@lukon-glads.cz, kdyby to nějak vymazali, tak mi napište na na můj email riegermir@seznam.cz, tam bych vám mohla napsat i jejich adresu. Já jsem objednávala na jejich objednávkový list, co jsem měla v katalogu, oni vám katalog obratem pošlou, ale jarní katalog ještě nevyšel, psala jsem tam, ale odepsali, že ještě není hotov, potom ho poštou během 2-3 dnů. Přeji vám, abyste byla taky tak spokojená jako já. Zdravím

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
ilča - Bronzový Zahrádkář .Bronzový Zahrádkář. (88) - 238.108 (?), 24.1.2008 16:10

To je Lukon glads, mají i stránky ne netu, a mají už tam i jarní katalog. Já si to u nich i objednávám přes internet.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 140.1 (?), 24.1.2008 19:28

Od firmy Lukon Glads objednávám již několik let. Katalogy jsou excelentní. Při objednávání cibulovin nemám s nimi problém. Jsou kvalitní a stalo se mi jen jednou, že poslali jinou, než jsem objednala. S trvalkami je to podle mých zkušeností horší. Nejsou kvalitní, dokonce některé nebyly vůbec zakořeněné a dost jich nepřežilo. Také poměrně často dochází k záměně sortimentu. Na trvalky raději p. Basík 
Jana

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
Pokračování této diskuze (další příspěvky)  |  <  6,  7,  8,  9,  10  >   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Po zateplení domu problém s hlodavci na půdě -> jak jim zamezit lézt mezi polystyrenem a hrubou?8:04
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika