Dorovnání pozemku



MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 228.52 (?)
21.10.2016 18:41

Dobrý den, tráva v pohodě proroste vrstvu tak do 3 cm, pokud to bude více tak je vhodné dosít nebo to bude trvat hodně dlouho a většinou tam vyroste dříve plevel. Hodně záleží co použijete na dorovnání, čistou hlínu bude prorůstat hůře než třeba směs lehkého substrátu s pískem. Já osobně když dorovnávám lehké "dolíky", klidně i do 2 cm, tak vždy ono místo vždy ještě přeseji, je to lepší, rychlejší a ničemu to nevadí. Martin

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

stavba, energie, topení, paliva, voda a odpady, sítě, interiér a dílna
host - 211.30 (?), 21.10.2016 17:08, zobrazeno: 2547x

Dobrý den. Chtěl bych se zeptat jak mám dorovnat ďolíky v trávníku po kopání šliců na zavložování? Někde se mi to malinko propadlo. Když to dosipu jen překátrovanou zeminou a uválcuji tak tráva proroste? Nebo je nutné ještě dosít semeno? Děkuji Karel

Adresa příspěvku
Připojit reakci
   
MartinS - Stříbrný Zahrádkář .Stříbrný Zahrádkář. (468) - 228.52 (?), 21.10.2016 18:41

Dobrý den, tráva v pohodě proroste vrstvu tak do 3 cm, pokud to bude více tak je vhodné dosít nebo to bude trvat hodně dlouho a většinou tam vyroste dříve plevel. Hodně záleží co použijete na dorovnání, čistou hlínu bude prorůstat hůře než třeba směs lehkého substrátu s pískem. Já osobně když dorovnávám lehké "dolíky", klidně i do 2 cm, tak vždy ono místo vždy ještě přeseji, je to lepší, rychlejší a ničemu to nevadí. Martin

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika