Ruční pumpa



Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 192.99 (?)
28.5.2013 13:10

Můj otec to taky vysmirkoval, dokonce bez soustruhu ale koženou manžetu namáčel do vřící vody a ona pak je měkká a tolik se nesdírá. U nás na vesnici byly studny kopané i vrážené a v každém dvoře, někde i 3 ks. Před domem v zahrádce, na dvoře a ještě na humně. Kdo by nosil vodu daleko.

Umístění příspěvku v diskuzi
Připojit reakci

   Předchozí příspěvky  |  1,  2,  3,  4   
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 28.5.2013 3:15

Neberte to Rony tak vážně. Každý máme nějaké zkoušky a nějakou tu praxi v tomto oboru.O to tu snad ani nejde. Ale prospekt náhradních válců není nic nového. Opravdu to nemyslím ve zlém.

                               Vladimír

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 0.146 (?), 28.5.2013 6:32

většinou těm válcum nic není stačilo by je upnou do soustruhu na prkýnko smirek a vyčistit je nové těsnění napustit sádlem když tam dáte suchý od výrobce začas to mýžete dělat znovu

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Rony - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (1084) - 192.99 (?), 28.5.2013 13:10

Můj otec to taky vysmirkoval, dokonce bez soustruhu ale koženou manžetu namáčel do vřící vody a ona pak je měkká a tolik se nesdírá. U nás na vesnici byly studny kopané i vrážené a v každém dvoře, někde i 3 ks. Před domem v zahrádce, na dvoře a ještě na humně. Kdo by nosil vodu daleko.

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.170 (?), 28.5.2013 15:45

Děkuji za názory a rady. Velké části diskuze jsem sice nerozuměla, ale početla jsem si. Ještě jednou díky, obrátím se na studnařskou firmu a až budu vědět, napíšu, jak to se studnou dopadlo. Přeji všem hezké léto. Lenka smiley

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
Mr Bigggg - Diamantový Zahrádkář .Diamantový Zahrádkář. (3239) - 5.149 (?), 28.5.2013 18:34

Asi jste udělala to nejlepší co jste mohla. Přeji úspěch a díky za tuto zprávu. Ať se daří.

                       Mr Big

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 137.170 (?), 28.7.2013 19:47

Tak jak jsem slíbila, píšu, jak to se studnou dopadlo. Pumpu opravit nikdo nechtěl, takže jsem se rozhodovala mezi novou ruční pumpou a ponorným čerpadlem. Vyhrálo tedy čerpadlo, studnu firma nejdříve vyčistila, drobnosti opravila a čerpadlo namontovala. Studnu se jim při čištění nepodařilo vyčerpat, voda silně přitékala. Již druhý den po čištění a čerpání vody je voda jako křišťál a také chutná. Stálo to sice více, než jsem chtěla investovat, ale myslím, že to stálo za to wink.

Lenka

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
                     
host - 255.57 (?), 2.11.2015 19:11

Ajak jste studnu vražely?

Předchozí příspěvek | adresa příspěvku
Připojit reakci
1,  2,  3,  4   
zahrada.cz
DŮMACHALUPA.cz
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů25.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů24.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Nářadí pro průklest vysokých stromů23.4.2024
Další příspěvky > 
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika